نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 16:46   #1097
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله vahidrock نمايش نوشته ها
درود جناب باباخو

مشکلات بزرگ همیشه از پس مسائل کوچک شکل میگیرند... معلوم نیست دوستانی که در یک سایت تخصصی معاملاتی دچار حس وطن پرستی و میهن دوستی میشوند و تصور میکنند که با پرداختن بی دلیل به مسائل سیاسی و مذهبی میتوانند نشان دهند که چقدر آب و خاک این مرز و بوم برایشان اهمیت دارند و اقدام به درج اخبار و کپی کردن آنها در سرمایه میکنند دقیقا چه کسانی هستند...

آیا اینگونه افراد واقعا حس میهن دوستی دارند؟

آیا اینگونه افراد اصولا سرشان برای پرداختن به این مسائل درد میکند؟

آیا این افراد بخاطر چند تشکر که پای پستهایشان زده شود یا اعتبار و مسائلی از این دست چنین کاری میکنند؟

آیا قصد فراهم آوردن محیطی همه کاره و با دسترسی آسان خبرها برای دوستان این کار را میکنند؟

من یا شما چه میدانیم که چه کسی هستند ...

ولی اینرا خوب میدانم که اگر بخاطر حس میهن پرستی حضرات عالی مدتی را بدون دسترسی به این سایت که اگر اینگونه هم پیش برود کم کم شاهد آن خواهیم بود داشته باشیم اولین کسانی که دمشان را روی کولشان میگذارند و میروند در جای دیگری علاقه ملی خود را به نمایش میگذارند همین افراد هستند ...

اما خوب میدانم که در این کشور جای اینگونه احساسات نیست و یک ربات نرم افزاری یا سخت افزاری چیزی از سرمایه و اعضایش متوجه نمیشود آنوقت شما جناب باباخو بروید ببینم از کدام مرجع قانونی میخواهید حقتان را بگیرید....

خوب میدانم که هرگز و هرگز و هرگز گوشت را دست گربه ندهم .....

سری را که درد نمیکند دستمال نمیبندند .....اینهمه وبلاگ و سایت مذهبی در داخل و خارج این کشور فعالیت میکنند بروند آنجا اظهار میهن دوستی کنند پس حتما قصد و نیتی وجود دارد که با وجود اینهمه جنجال هنوز به اینجا چسبیده اند...

باز هم میگویم درد امروز من و شما همین زمانهایی است که برای اینگونه مسائل صرف کرده ایم چه بسا اگر انرژی ، زمان ، و دانش و تحقیقاتمان را برای همین علم صرف میکردیم امروز تمام دنیا رو دزد نمیکردیم که آی ملت بشتابید عامل تمام ضررهای من در این بازار دزدی بروکرهاست...

بشخصه کسی را در این سایت دورادور میشناسم که اگر شغل و سمت و مسوولیت او را ذکر کنم خیلی از این پستهای میهن پرستانه خود به خود زده نمیشوند ولی افسوس که ما همیشه همه چیز را فدای ناچیز کرده ایم.......افسوس

80 درصد تاپیکهای عمومی این سایت فقط برای وقت گذرانیست....

سپاس
اولا در جواب این ایاهای شما در مباحث فلسفی میگویند اینکه چه کسی میگوید مهم نیست بلکه اینکه چه میگوید مهم است

دوم استفاده از جملاتی مانند ((دمشان را روی کولشان میگذارند و میروند)) در مورد فعالان تاپیک مورد نظر خارج از ادب و نزاکت میباشد

سوما اینکه مگر نه همین سیاست باعث شده که از استفاده از بسیاری بروکرها محروم شویم و اکثر مبادلات ما بخاطر تحریمهای بانکی

وابسته به وبمانی شود .و معلوم نیست همان قضییه ایگولد روزی دوباره اتفاق نیفتد و اگر اینگونه پیش رود همین چند بروکر هم ما را تحریم

کنند.
albertini آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از albertini: