نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 13:01   #1062
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
اندر حکایت فیلترینگ و افراد اینکاره ...

0

سایت سرمایه یک سایت تخصصی است .
در صورت بروز هر گونه مشکلی ، ابتدا و در درجه اول مدیریت سایت لطمه می بیند . چرا که ایشان بوده اند که سرمایه گذاری کرده اند و سالها خاک سایت را خورده اند تا بالاخره کم کم این سایت گل کرده و بعد افرادی پیدا شده اند و با درج مطالب خوب ، وزن سایت را بالا برده اند و سایت را به این درجه از کمال رسانده اند .
و اما بعد . . .
جناب آقا رضا ، بحث فیلترینگ فقط به مطالب جناب Lastnight یا موضوعات عمومی و ... ختم نشده است .
سئوالی دارم از حضورتان که امیدوارم تکلیف همه را روشن بفرمایید ما بدونیم بالاخره
شما رضا جان هستید یا رضا خان ؟
1- شما یا مدیران محترم (که مدیران از جمع دوستانه ما جدا نبوده و نیستند)به هر دلیلی ممکن است با پستی مخالفت کنند ، اما شما به من بگویید ، بعد از تعطیلی تاپیک بنده ، چرا چندین صفحه پست های افراد دیگری همچون جناب محسن و ... پاک شد ؟ این پست ها که در مورد سیاست و مذهب نبود !
نخواستید من حرف بزنم ، حق شماست، اینکه تاپیک قفل شود و بلافاصله به آرشیو منتقل شود حق شما و جناب رهجو است ، ولی اینکه ایشان بیاید پست های خودش را هم پاک کند و بعد برای اینکه بعدا هم کسی از چیزی سر در نیاورد 3 صفحه پست های افراد مختلف را که در مورد استرولوژی و ... با هم همفکری می کردند پاک کند ، به نظر این حقیر پاره کردن کتاب و تحریف واقعیت ها ست .
اگر امکان دارد جواب بدهید چرا ؟ چون از به آرشیو رفتن و قفل شدن اینقدر دلم نسوخت که از پاک کردن پست های دیگران سوخت (جناب رهجو بخون دلت خنک بشه که تونستی دل من رو بسوزونی)
2- شما فیلم چارچنگولی را دیده اید ؟
در همین دولت پخش شده است ، نظر شما در مورد عدم سانسور صحنه ای که جواد رضویان در خواب فرایند O r g a s m برایشان اتفاق می افتد و بعد ... چیست ؟
3- سایت فارکس پرشین حدود 6 سال پیش بدلیل اینکه یکی از دشمنان این آقا، فارکس را با گلد کوئست اشتباه گرفته بوده فیلتر شده و هنوز هم فیلتره !!! اما .ir که نمرده ، اونها هم ادامه دادند.
زمانی فیلتر شد و هنوز هم دات کامش فیلتره که اصلا فریوم نداشتند و چهار تا مقاله در مورد فارکس گذاشته بودند .
آیا فکر نمی کنید اگر سبیل کلفتی بخواهد در سایت را ببندد شما نمی توانید جلوش را بگیرید و اگر همین شخص بخواهد چارچنگولی مجوز می گیرد ولی ... نه .
اگر خدای نکرده روزی چنین اتفاقی بیافتد ، انتظار همراهی و کمک از اعضای سایت را دارید (بعد از خدا) یا کلا خودتان را اینقدر قوی می دانید که مشکل را حل کنید ؟
نظرتان در مورد قدرت و سینرجی اعضای خودتان چیست و در چه حدی روی کاربران فکر می کنید ؟
اضولا کاربران فعال را در چه حدی می بینید و چه حق و حقوقی برایشان قایل اید ؟ این را از باب اینکه می خواهم ببینم در اندیشه شما چیست و موفقیت سرمایه را بعد از مدیریت خوب خودتان ، چند درصد منوط به دیگرانی می دانید که الان دیگر حتی در جمع ما نیستند.

در پایان ، با ایده جناب وایپر 100 در 100 موافقم ، و اگر شما با این قضیه مخالفید و این کار را نمی کنید باز هم تکرار می کنم که این حق شماست ، و البته ادب و احترام وظیفه ما ، فقط بفرمایید رضا خان را بیشتر می پسندید یا رضا جان را ؟

ارادتمند