نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 11:23   #1058
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
Exclamation

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من در زمانی که آقاحامد مدیر بودند پستهایی می زدندکه خودم از قبل می دونستم مشکل داره و باید حذف بشه (شما بذارید به حساب شیطنت و جوانی) وقتی هم که پستم حذف می شد به هیچ عنوان ناراحت نمی شدم (حتی بعضی مواقع احساس می کردم که پست می زنم که فقط فقط حامدخان بخونه نه کس دیگه) ولی الان من احساس می کنم مدیر جدید داره اعمال نظر شخصی می کنه، از پستهایی که خودش خوشش نمی یاد انتقاد می کنه و اونها رو پاک می کنه و یا اینکه چون تازه کار هست هنوز درست دستش نیومده که باید کدوم پستها پاک بشه و یا کدوم بمونه و یا کدوم پستها دقیقاً لب مرزه و می شه ازشون چشم پوشی کرد.

شما زمان مدیریت آقا حامد رو مقایسه کنید چند تا شکایت این چنینی داشتیم، در نهایت چیزی که من یادمه 2 یا 3 نفر بیشتر نبود الان تقریباً تمامی کسانی که توی تالار غیر تخصصی مطلب می نویسند ناراضی هستند.

به هر صورت این اصلاً شرایط جالبی نیست که پیش اومده.
سلام
اقای لاستینگ 19 لطفا امار اشتباه به نفع خودتان صادر نکنید.
خیلی از پستهای شما که در تالار غیر تخصصی درج میشود مشکل دار است.
لطفا پستهای اقایان طاهری و هورزاد را در صفحه قبل دوباره مطالعه فرمایید.واقعا مدیران این سایت باید اجازه وقوع چنین حادثه ای را بدهند؟ فقط به این خاطر که بعضی ها میخواهند..........