نمايش پست تنها
قديمي January 2nd, 2009, 14:07   #83
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

سلام دوستان

ببینید . زدن ان پست من باعث باعث به حاشیه کشیده شدن بحث شد و برای صدمین بار عذر خواهی می کنم .

منظور من در ان پست کاملا واضح بود ( یا حد اقل خودم اینور فکر می کنم ) . من در ان پست گفتم که هر مسابقه ای دارای یک سری قوانین است که توسط برگزار کنندگان ان مسابقه تعیین می شود ( مثل مسابقات ادمیرال ، الپاری و .... ) . حالا این شرایط ممکن است کاملا دقیق و درست باشد و یا اصلا درست نباشد . منی که می خواهم در ان مسابقه شرکت کنم باید ببینیم شرایط مسابقه با بنده همخوانی دارد یا نه و بر این اساس تصمیم خودم را برای شر کت یا عدم شرکت در مسابقه بگیرم .
ایجاد نظر سنجی برای هر گونه تغییر در قوانین ، سوای ظاهر دمکراتیکی که دارد ، هیچ کمکی در اتخاذ تصمیم درست نمیکند . چون این انتظار را در شرکت کنندگان بوجود می آورد که حق اعتراض به قواین را دارند . مثالی هم زدم از مسابقات قبلی که عده ای حتی تا روزهای اخر مسابقات به جای پیروی از قوانینی که (درست یا غلط) تعیین شده بودند ، سعی در انتقاد و تغییر قوانین بر اساس شرایط خود داشتند .
و دیدیم که مدیریت سایت به زیبایی بعد از اتمام مسابقات تاپیکی را برای نقد دوره اول باز کردند و بر اساس ان برای دوره دوم تصمیم گرفتند . و دیدیم که خیلی از ایرادات برطرف شده .
من فقط خواستم که دوستان صبر داشته باشند تا دوره دوم هم با تمام موارد مثبت و منفی خود تمام شود و دوباره با به نقد کشیدن ان زمینه را برای اجرای دوره سوم با کمترین ایراد فراهم کنیم . و همه می دانیم که این تنها راه پیشرفت در هر زمینه است .

مورد دومی که در ان پست به ان اعتراض کردم این بود که حالا که به هر دلیلی مدیریت مسابقه تغییرات را به رای گذاشته اند و برای اعمال ارا شر طی را قرار داده اند باید به ان شرط پایبند باشند . همین
و الا برای منی که اینجا نه امتحانی دارم ، نه مراسم تاسوها و عاشورا و نه مسافرتی ، چه فرقی می کند که مسابقه این هفته برگزار شود یا هر زمان دیگری.

زنده باشید
3 تشکر کننده از yusefamini: