نمايش پست تنها
قديمي January 2nd, 2009, 11:35   #81
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

نقل قول:
سلام
من از شما برای اینکه با وجود این همه بحث باز هم از شرکت کنندگان در خواست نظر کردید تشکر میکنم.
به نظر من ایجاد یک نظر سنجی با چند تاریخ مثلا:
بعد از امتحانات
بعد از محرم و صفر
بعد از سال شمسی
و یک گزینه:
فرقی نمیکند(برای آرای ممتنع)
با محدودیت زمانی یک هفته و به نحوی باشد که
یا با واسطه ایمیل از شرکت کنندگان درخواست شود که در نظر سنجی شرکت کنند.
یا با ورورد افراد به سایت از کاربر درخواست شود که در نظر سنجی شرکت کنند.

و بعد از یک هفته هر کدام از گزینه ها که برنده شده بود مورد قبول واقع شود.

با تشکر
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

اگر بعد از یک هفته مثلا فقط ۱۴۰ نفر از ۴۰۰ شرکننده در نظرسنجی شرکت کردند، یا افرادی که اصلا در مسابقه ثبت نام نکرده اند در نظرسنجی شرکت کردند چه؟

لطفا فقط پیشنهاداتی رو مطرح کنید که ما رو از نظر اکثریت شرکت کنندگان مطلع کنند.
در مورد پیشنهاد دوستمون، تنها راهی که به ذهن ناقص بنده میرسه این هستش :

همونطور که دوستمون گفتن اگر امکان ارسال یک پیغام خصوصی برای همه اعضای سایت فراهم هست، میشه تاپیک جدیدی زد، و در این تاپیک دو یا سه تاریخ مورد بحث به صورت پستهای جداگانه زده بشه، و تاپیک قفل بشه، و یا یک نظرسنجی تهیه بشه،سپس به تمام اعضای سایت سرمایه پیغامی با یک همچین مضمونی فرستاده بشه :

اگر در دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه شرکت کرده اید، به تاپیک زیر رفته و دیدگاه خودتون رو در مورد زمان شروع این مسابقه بیان کنید، کسانی که پس از گذشت یک هفته در این نظرسنجی شرکت نکنن، از حضور در مسابقه محروم خواهند شد!

گزینه های نظرسنجی( یا پستهای ارسالی در تاپیک )هم میتونن همون پیشنهادات دوستمون باشن