نمايش پست تنها
قديمي January 2nd, 2009, 01:54   #77
BLACK_NINJA
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 1,817 بار در 524 پست
BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)BLACK_NINJA (سطح 9)
Smile

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

دوستان عزیز، از نظر مدیران سایت سرمایه و شرکت ایمانی تفاوتی ندارد که زمان شروع مسابقه چه روزی باشد. اما این مسابقه در هر تاریخی آغاز شود، با برنامه برخی شرکت کنندگان هماهنگی نخواهد داشت.

معمولا در تمام مسابقات، زمان شروع و پایان و قوانین مسابقه توسط برگزارکنندگان مشخص می شود و نظرخواهی از شرکت کنندگان در این مورد انجام نمی شود. اما تلاش ما بر این بوده که تا حد امکان نظرات دوستان را در این مورد مد نظر قرار دهیم. تعویق یک هفته ای آغاز مسابقه نیر تنها برای احترام به نظر دوستان انجام شد.

ابتدا برنامه این بود که پس از رسیدن تعداد تشکرها به عدد ۵۰، تعویق یک هفته ای آغاز مسابقه اعلام شود. اما با نزدیک شدن به تاریخ ۱۶ دیماه، عملا آغاز مسابقه در ۱۶ دیماه امکان پذیر نبود. (فراموش نکنیم که برای آغاز مسابقه نیاز به ایجاد حساب دمو، استخراج آدرس ایمیل و ارسال مشخصات حساب توسط ایمیل برای بیش از ۴۰۰ شرکت کننده می باشد و این کارها در مدت یکی دو روز قابل انجام نیست.)

متاسفانه هر یک از دوستان تنها شرایط خود را مد نظر قرار داده و بر اساس آن از تعویق مسابقه حمایت یا با آن مخالفت می کند. در حالی که هدف ما از تعویق مسابقه، تنها جلب نظر شرکت کنندگان بوده و هیچ فایده شخصی مد نظر نبود.

چند سوال:
آیا اگر مسابقه در تاریخ ۱۶ دیماه آغاز می شد، آیا با امتحانات که در ۲۳ دی آغاز می شود تلاقی نداشت؟
آیا اگر تعداد تشکرها به ۵۰ می رسید، می توانستیم مطمئن باشیم که اکثریت شرکت کنندگان با تعویق مسابقه موافق هستند؟
آیا حالا که تعداد تشکرها مثلا به ۴۰ رسیده، مطمئنا اکثر شرکت کنندگان با تعویق مسابقه مخالف هستند؟

می توان درباره این سوالات ساعتها بحث کرد. اما به نظر شما این بحثها به نتیجه مشخصی می رسد؟

هر از گاهی در سایت بحثهایی آغاز می شود زمان و انرژی زیادی از اعضای سایت می گیرد. در مدت چند ساعت ده ها پست در تاپیک درج می شود، بطوری که تعداد صفحات تاپیک به سرعت افزایش پیدا می کند. برخی دوستان نیز همواره پای ثابت اینگونه بحثها هستند و برایشان تفاوتی ندارد که بحث در مورد زمان آغاز مسابقه باشد، یا ازدواج و یا جناب گن!

من قبول می کنم که در تعیین زمان آغاز مسابقه توجه به شرایط تقویم رسمی کشور از نظر دور ماند و به همین دلیل ناچار به بازنگری در این مورد شدیم. اما فراموش نکنید که در هر حال و با هر تصمیمی، عده ای ناراضی خواهند بود.

احتمالا توضیحات بالا برای برخی دوستان قانع کننده نخواهد بود. اما پیشنهاد می کنم برای حفظ آرامش و جلوگیری از بحثهای بی نتیجه و اتلاف وقت، تنها در صورتی که پیشنهادی قابل اجرا برای اطلاع از نظر اکثریت و تأمین آن مد نظر دارید، در ادامه تاپیک مطرح کنید.

با تشکر
سلام
من از شما برای اینکه با وجود این همه بحث باز هم از شرکت کنندگان در خواست نظر کردید تشکر میکنم.
به نظر من ایجاد یک نظر سنجی با چند تاریخ مثلا:
بعد از امتحانات
بعد از محرم و صفر
بعد از سال شمسی
و یک گزینه:
فرقی نمیکند(برای آرای ممتنع)
با محدودیت زمانی یک هفته و به نحوی باشد که
یا با واسطه ایمیل از شرکت کنندگان درخواست شود که در نظر سنجی شرکت کنند.
یا با ورورد افراد به سایت از کاربر درخواست شود که در نظر سنجی شرکت کنند.

و بعد از یک هفته هر کدام از گزینه ها که برنده شده بود مورد قبول واقع شود.

با تشکر