نمايش پست تنها
قديمي August 24th, 2008, 02:00   #54
BabaBehzad
مدیر سابق تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده مردادماه 87

BabaBehzad's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 32,865 بار در 3,575 پست
BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)BabaBehzad (سطح 9)
0

با سلام و شب بخير
از همه دوستان و عزيزاني كه بنده رو مورد لطف قرار دادند و با اظهار محبت هاشون من رو شرمنده كردند كمال تشكر رو ميكنم. راستش اونقدر ها هم شايسته قدر داني نيستم. كار قابل داري كه انجام نميدم. فقط و فقط مشتاق و علاقه مند هستم. علاقه مند به اين كه تلاش كنم تا براي مردم غمزده ام دنياي فاركس حد اقل، دنياي شادي بخشي باشه و به ياري و لطف خدا و همكاري هم اين راه رو ادامه ميديم.
از صميم قلب دوست داشتم كه برگزيده اين نظر سنجي اساتيدي مثل جناب Mohsen كه الفباي فاركس رو به من آموخت و يا ديگر عزيزاني كه تجربه و دانش بيشتر و حق بسيار بالاتري بر گردن سايت دارند باشند.
از مديريت محترم تشكر ميكنم كه با هدف ايجاد انگيزه بين دوستان براي فعاليت و مشاركت بيشتر اقدام به برگزاري اين برنامه نمود و از دوستان هم تقاضا ميكنم كه همگي در راه رسيدن به اين هدف تلاش كنيم.
براي دوستانم در برنامه مربوط به ماه بعد آرزوي موفقيت ميكنم و از تلاشها و زحمات همكار عزيزم جناب اقبالي در تالار فاندامنتال كمال تشكر را مينمايم.
شب خوش.

آخرین ويرايش توسط BabaBehzad در August 24th, 2008 و ساعت 02:11
BabaBehzad آفلاين است پاسخ با نقل قول