نمايش پست تنها
قديمي April 30th, 2010, 10:28   #6
hadiearn
Senior Member

hadiearn's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2007
محل سكونت: ایران سرای من است .
تشکر از ايشان: 1,084 بار در 288 پست
hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)hadiearn (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hadiearn
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
همینقدر سربسته بگویم که خیلی ها از وجود این سایت، مطالب آموزشی مطرح شده در سایت، هشدارها و تذکراتی که به افراد تازه وارد داده میشود و خصوصا اطلاع رسانی که در مورد عملکرد شرکتها و بروکرها توسط کاربران انجام میشود، راضی نیستند و با روشهای مختلف سعی می کنند سایت را با مشکلاتی مواجه کنند، کاربران را دلسرد و متفرق کنند و بر مدیران فشار وارد کنند.

همواره سعی کردم این مشکلات و فشارها تاثیری در نحوه اداره سایت و تصمیم گیری ها نداشته باشد و تلاش کردم بدون توجه به این مسائل، اقداماتی را که درست می دانم انجام بدهم. امیدوارم شما دوستان گرامی نیز با شکیبایی و آرامش مشکلات احتمالی را تحمل کنید. مطمئن باشید ما هم از هیچ تلاشی برای حل مشکلات فروگذار نمی کنیم.

دوستان توجه کنن که این حمله فقط به سایت سرمایه نیست .
حمله به سایت های فعال دیگه هم شروع شده .
نمیدونم دلیل اینکار چیه ولی فکر نکنم این چیزا بتونن خللی موثر در کار بچه های سرمایه به وجود بیاره .
چند روز پیش از طرف یه ای دی مارو تهدید کردند که تبلیغتونو از سرمایه بردارین که میخوایم به سرمایه حمله کنیم .
نمیدونم تبلیغ ما چه ربطی به حمله به سرمایه داشت ! ولی مطمئنا رابطه مستقیمی خواهد داشت به مطالبی وحقایقی که در مورد بروکرها زده شده چراکه عنوان کردن بعضی مسائل نون خیلیارو تخته کرد .
و بعد از حمله به سرمایه حالا دیشب هم به سایت ما حمله کردند !!

اگر فکر کردند با اینکار میتونن جلوی گفتن حقایقو بگیرند و هر روز سر این مردم بیچاره به روش های مختلفی کلاه بذارن کور خوندند .
چه بسا اگر سری به جراید بزنید متوجه میشید که متاسفانه ای بی ها و شرکت های تحت عنوان ای بی و همچنین شرکت هایی تحت عنوان سرمایه گذار در فارکس زیاد شدند که پول این مردمو از روش های مختلف از جمله بحث مزایا و عناونین مختلف جعلی در مورد بروکر های مختلف و معکوس جلوه دادن فارکس و بالا کشیدن دپازیتهای مبلغ بالای مشتریان تا تاسیس بروکر های جعلی که تاسیسش یک روزم کار نداره بالا کشیدند .
تا مدتی پیش فعالیت شرکت های تحت عنوان هرمی رو داشتیم و الان متاسفانه فعالیت اینجور شرکت ها در فارکس داره کم کم زیاد میشه .
جالبه من تو اقوام و اشنایان خودم وقتی پای صحبت باهاشون میشینم میبینم اونایی که دستشون به دهنشون میرسه یا پولدارن ، مکررا افراد مختلفی بهشون حضور در فارکسو با وعده های سود انچنانی و بروکرهای بهشتی دادن .
ولی انشالله با اطلاع رسانی خوب بچه های سرمایه وسایت سرمایه که واقعا قسمت بزرگی از دانش فارکس در ایران مدیون سرمایه هست فارکس واقعی در ایران شناخته بشه و دست اینجور افراد و شرکتها نیز کم کم رو بشه .

در نهایت ارزوی موفقیت برای سرمایه و بچه های سرمایه را از خداوند متعال ارزومندم .