نمايش پست تنها
قديمي October 18th, 2009, 10:53   #49
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

با سلام

جای این پست ترجیحا در تاپیک انتقادات و پیشنهادات بود که چون لاک هست اینجا عنوان میکنم .

نقل از : "تاپیک قوانین ایجاد تاپیک"

قانون ششم :
باز کننده تاپیک ملزم هست از همون ابتدا برنامه ، هدف ، و محتوای اولیه تاپیک خود را در پست اول مشخص و به صورت روشن ذکر کند در صورت عدم این کار تاپیک بدون اعلام قبلی قفل خواهد شد.

و همینطور :

این قوانین برای همه یکسان و قابل اجرا ست

و اما ...

تاپیک "روش کاربردی اردر گذاری من" که صرفا با نشان دادن یک گراف موجودیت پیدا کرده و دوستان به صبر فرا خوانده شدند . ( شاید اگر خیلی از دوستان این تاپیک رو با شرایط فوق ایجاد میکردند ،تاپیک بلافاصله به تالار آگهی ها منتقل میشد و کاربر هم اخطار میگرفت. )

تاپیک "سیستم کی" با روندی تقریبا مشابه روند فوق ... نمایش نتایج و تستها ، و وابستگی ارائه سیستم به دوستی خارج از کشور که آیا اجازه معرفی سیستم رو خواهد داد یا نه و ... ( من اصل رو بر صداقت دوستمون میزارم . ولی با این حساب تمام آگهی دهندگان میتونن آگهی هاشون رو با روند فوق در تالار سیستم ها معرفی کنند و ایرادی هم نباید بهشون وارد باشه ! )

جالب تر تاپیک ترند یاب که بعد از فعالیت منطقی و مثبت جناب توکلی در ابتدای تاپیک ، روند مذاکرات هسته ای ایران رو یادآور میشه !

اگر قرار هست سیستمی معرفی بشه ، اینهمه صفحات و مطالب تکراری چیه !؟ اگر هدف کار خیر یا خرد جمعی هست ، چه نیازی به عکس یا نام افراد هست ؟

گذشته از مورد فوق ، اگر برنامه این هست که فعالیتی فارغ از محیط این سایت انجام بشه ، فکر میکنم باز هم جاش تالار سیستمها نیست .

امیدوارم روندی که پیش اومده و به جای معرفی و بحث در مورد سیستمها ، بیشتر می پردازه به معرفی توانایی های ( انشالله واقعی ) افراد در غالب معرفی سیستم ، متوقف بشه .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول