نمايش پست تنها
قديمي November 30th, 2008, 21:22   #49
albertini
Senior Member

albertini's Avatar

تاريخ عضويت: May 2005
محل سكونت: ارومیه
تشکر از ايشان: 5,643 بار در 1,410 پست
albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)albertini (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله amirbabak نمايش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان عزیزم، اکستازی، ایندکس و آلبرتینی
چند نکته:
1- یک جفت ارز با ولاتیلیتی بالا، همانطور که پیپ ریوارد بالا دارد، پیپ ریسک بالایی نیز دارد. یعنی مثلاً جناب البرتینی که روی USDNOK ، هشتصد پیپ گرفتند، مطمئناً میتوانستند همین میزان را پیپ منفی دهند.
پس در نهایت برآیند پیپ اثر گذار خواهد بود.
2- موردی که جناب اکستازی مطرح کردند و از آن به عنوان "کلک" یاد شد، نیز برمیگردد به Money Management که در آخر سر، تریدر واقعی را از تریدر طمع کار متمایز میکند و مطمئن باشید ربطی به مسابقه و غیر مسابقه ندارد.
البته میتوان برای رعایت مانی منیجمنت نیز از راهکارهایی استفاده کرد، مانند لحاظ کردن DD و یا محدودیت لوریج.
3- اینکه چرا در مسابقات مهم ، پیپ گیری ملاک نیست، دلیلش کاملاً مشخص است.هدف بروکرها از برگزاری مسابقات، ایجاد حس طمع در تازه تریدرها و متقابلاً اسپرد گیری از لاتهای سنگین است.لذا در اکثر آنها ، بالانس ، معیار اصلی است.

بهرحال،

ایکاش ملاک انتخاب نفرات برتر، به نظرسنجی گذاشته میشد.

موفق باشید.
ببینید فرض کنید من و شما تریدرهای حرفه ایی هستیم که میتونیم بازای 1 پیپ ضرر 2 پیپ سود از بازار بگیریم یعنی پرافیت فکتور 2

و هردومون هم از یک سیستم مدیریت مالی استفاده میکنیم.این یعنی تقریبا در یک سطح هستیم ولی در عمل شما ممکنه بازای

200 پیپ ضرر 400 پیپ سود بگیرید ولی من بازای 1600 پیپ ضرر 3200 پیپ سود میگیرم .بازم میبینید که تعداد پیپهای من 8 برابر شماست.
albertini آفلاين است
3 تشکر کننده از albertini: