نمايش پست تنها
قديمي October 11th, 2008, 21:01   #63
kurosh_lava
Senior Member

kurosh_lava's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 714 بار در 237 پست
kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)kurosh_lava (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kurosh_lava
مهم

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
سلام

بر اساس بند ۹ قوانین مسابقه:
قطعا روشهایی برای شناسایی این افراد وجود دارد و افرادی که با بیش از یک ID در مسابقه شرکت کنند، از مسابقه اخراج خواهند شد.

ضمنا باید معیارهای انتخاب برنده بگونه ای باشد که داشتن چند ID کمکی به برنده شدن در مسابقه نکند.
با نظر آقا رضا کاملا موافقم .
حالا این هم نظر خودم : نگاهی به دوستانی که پست هایشان به عدد 3 هم نرسیده بکنید . تعداد زیادی از آنها حرف از بالانس می زنند این یعنی چه ؟؟ کاملا مشخصه دیگه !!
اصلا قصد توهین یا بی احترامی به این دوستان را ندارم ولی دیگه خیلی تابلو شده دیگه هر چی آیدی جدیده داره می گه بالانس معیار اول باشه. و اما دوستان با تجربه دیگر که در این سایت من مدیون آون ها هستم و آون ها هم کم و بیش می گن بالا نس معیار باشه فکر کنم این دوستان هم هر چه استراتژیشان هم خوب باشند از پس آن گروه چند آیدیه بر نخواهند آمد. این حرفم شاید بد آموزی داشته باشد از آقا رضا می خواهم اگر این نوشته ام مورد دارد را بلافاصله پاک کند البته فقط همین تیکشو : خدمت دوستان با تجربه که کم و بیش حرف از بالانس می زنند بگویم شما چرا ؟؟ من شخصا استراتژی را سراغ دارم که تنها با 6 آیدی میتوان دراین مسابقات اول شد. در یکی از سایت های خارجی این اتفاق افتاد اسم نمی آورم ولی آن سایت جلوی این کلاهبرداری را گرفت چرا که قبل از ثبت نام تمامی مشخصات کاربران از جمله شماره شناسنامه طرف را می خواست

آخرین ويرايش توسط kurosh_lava در October 11th, 2008 و ساعت 21:12
kurosh_lava آفلاين است
تشکر کننده از kurosh_lava: