نمايش پست تنها
قديمي May 19th, 2008, 03:23   #15
mdavodi
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: محمودآباد
تشکر از ايشان: 757 بار در 167 پست
mdavodi (سطح 1)mdavodi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله MSN به mdavodi
Exclamation

0

با سلام
اول از همه اينكه ايشالا همچين مشكلي واسه سايت پيش نياد چون اگه اينطور بشه هممون ضرر بزرگي ميكنيم.
دوم خدمت دوست گرامي silent_killer :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله silent_killer نمايش نوشته ها
من نمیخوام به کسی توهین یا جسارت کنم ولی به نظر من این کار یک نفر خودیه که از موجودیت و ماهیت نرم افزارها و کتابهای این سایت به طور کامل خبر داره و رفته و خودشیرینی کرده !! در هر صورت اگه برای این سایت مشکلی پیش بیاد خیلی بد میشه و به نظر من یکی از پایگاههای مهم اطلاعات در مرود فارکس دچار مشکل میشه . در مورد طریقه رفعش بنده با جناب ghafari3 موافقم .
نه عزيز كسي خودشيريني نكرده شايد قانون كپي رايت واسه ما پيش پا افتادست ولي واسه اونور آبيها يه موضوع داغه! قبلا واسه سايت يكي از دوستان يه همچين مشكلي پيش اومده بود كه بدون هيچ اخطاري بسته شد! فقط طي يك ايميل علت رو متذكر شدند.

1- براي جلوگيري بهتره لينكها از ديد كاربران مهمان مخفي بمونه و فقط اعضا بتونن لينك رو ببينن. كه تنظيماتش تو قسمت كنترل پنل مديريت هست. البته ايجاد تالار جديد هم فكر بدي نيست.

2- ميشه كتاب يا هر چيزي كه كپي رايت داره رو معرفي كرد ولي لينكشو اونايي كه مي خوان تو پيغام خصوصي دريافت كنن.

3- يه دامين جديد ثبت بشه و كاربران رو از ثبت اون دامين با خبر كنين تا اگه خداي نكرده زبونم لال اتفاقي واسه سايت افتاد كاربرا از اون دامين استفاده كنن. اگه اين اتفاق افتاد بايد يه هاست جديد ثبت بشه رو يه سرور ديگه كه با دامين ثبت شده استفاده بشه كه حداقل سايت DOWN نباشه.

به هر حال هميشه پيشگيري بهتر از درمانه.

بهتره بيشتر ازين مواظب سايت خوبمون باشيم تا اين مشكل دوباره پيش نياد.
mdavodi آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از mdavodi: