نمايش پست تنها
قديمي November 15th, 2009, 23:17   #11
viking
Senior Member

viking's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 628 بار در 144 پست
viking (سطح 2)viking (سطح 2)viking (سطح 2)viking (سطح 2)viking (سطح 2)viking (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به viking
0

درود

دوستان گرامی نرم افزارهای خانواده ZoneAlarm نرم افزارهای امنیتی فوق العاده قوی و قابل اطمینانی میباشند که چندین بار جزو بهترین های رتبه بندی سایتهای امنیتی و همچنین PC Magazine قرار گرفته اند.

من خودم مدتهای زیادی از نسخه فایر وال آن استفاده کردم و بسیار راضی بودم زیرا کلا در طول آن مدت هیچ مشکل امنیتی در کامپیوترم مشاهده ننمودم.

تنها ایراد این نرم افزار کاهش سرعت و کارایی سیستم به دلیل ماهیت اصلی این نرم افزار است. این روند کند شدن با گذشت زمان و همپنین کم یا زیاد شدن نرم افزارها بیشتر خود را نشان میدهد تا جایی که شما گاهی از اوقات مجبور میشوید مدت زیادی منتظر راه اندازی سیستم عامل خود بشوید.

برای همین من در حال حاضر از سیستم امنیتی ESET که بنام ESET Smart Security معروف است استفاده میکنم که شما به راحتی میتوانید آنرا از سایت این شرکت دریافت و به مدت یک ماه رایگان استفاده کنید. در صورت نیاز به ادامه استفاده سایتهای زیادی وجود دارند که میتوانید سریالهای جدیدتر آنرا دریافت و زمان استفاده را تمدید نمایید. البته در صورت موافقت مسئول تالار میتوانم سریال یا لینک سایتهای مذکور را در اینجا قرار دهم.

همچنین دوستانی که به حق کپی رایت اهمیت میدهند میتوانند نسخه های این نرم افزار را از نمایندگی این شرکت در ایران خریداری نمایند.

www.nod32.ir

در ضمن من میخواستم یک تاپیک جدید باز کنم در مورد موضوع مورد نظرم اما بعد از نوشتن مطلب و زدن کلید ارسال صفحه بعدی باز نشد !!!!

آخرین ويرايش توسط viking در November 15th, 2009 و ساعت 23:35
viking آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از viking: