نمايش پست تنها
قديمي November 29th, 2009, 20:06   #69
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

سلام

در استفاده از اینترنت نکات ساده ای وجود دارد که شاید به خاطر همین سادگی از دیدها پنهان بماند . بنابراین گفتم بد نیست نکته جالب و ساده ای رو هر چند ابتدایی ایست عنوان کنم .
در نسخه های قدیمی اینترنت اکسپلورر برای تتظیم Home Page یا همان سایتی که با باز کردن آیکون اینترنت اکسپلورر در ابتدا نمایان می شود به گزینه tools و بعد از آن internet option می رفتیم و سایت مورد نظر را در قسمت Home Pageوارد می کنیم .
در نسخه های جدید اینترنت اکسپلورر که می توانید چندین سایت را در یک پنجره باز کنید همین مسیر را رفته و در قسمت Home Page شما می توانید چندین سایت را به عنوان Home Page وارد کنید و زمانی که اینترنت اکسپلورر را باز کنید همزمان در یک پنجره و چند تب همه سایتهای مورد نظر باز می شوند

من باب مثال در قسمت Home Page من بدین صورت نام سایتها رو وارد کرده ام