نمايش پست تنها
قديمي February 23rd, 2009, 14:41   #17
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

درود به مدیریت محترم آقا رضا و تمام دوستان سرمایه

بنده هم نظر خود را اعلام میکنم باید عرض کنم که من با ایجاد تاپیک اعضا ( البته تاپیکهای تخصصی ) و اختصاصی بودن آن بشدت موافقم و در زیر دلایل را ذکر کرده ام:

1- بسیاری از تاپیکها بدلیل رعایت نکردن بعضی از نکات واقعا پایه ایی و اولیه با اینکه با هدف خاصی هم ایجاد شده اند قبل از اینکه حتی نیمی از راه را طی کنند به ورطه نابودی کشیده میشوند نمونه بارزش تاپیک جناب mexacett که توسط جناب رهجو قفل شد که البته هم بنده حق را به ایشان میدهم.

2-ایجاد تاپیک اختصاصی توسط یکنفر یعنی روحیاتش ، یعنی طرحها و برنامه هایش ، اهدافش ، مسیر منظم طی کردن پروسه کاریش ، مسولیتش در برابر دیگران و ...

3- در یک تاپیک اختصاصی اگر کسی موضوعی را مطرح کرد و نیاز به نظر و مشورت دیگران داشت خوی تاپیک را باز میگذارد که دیگران هم در آن نظر دهند اگر هم نخواست که لابد اهداف از پیش تعین شده ایی دارد که باید بتنهایی آنرا انجام دهد ، اگر کسی خواست نظری بدهد در بخش پیام کاربران و یا بصورت پیغام خصوصی اینکار را میتواند انجام دهد.

4-خصوصی کردن تاپیک اعضا یعنی اینکه هر کسی نمی آید و در یک محیط مجازی که پشت صحنه اش مشخص نیست بگوید من دکترم یا مهندسم یا روزی 1000 پیپ سود میکنم و از این دست مسائل که اینروزها بیشتر هم شده..

5-مثلا بنده طرحی دارم خوب در محلی که مختص به خودم است ارائه میدهم ، تحقیق میکنم ، بررسی میکنم چون میدانم خیلیها هستند که در حال مطالعه آن هستند بنابراین نسبت به آن اهمیت قائلم و خودم را موظف میدانم طرح را به پایان برسانم اگر کسی دوست داشت می آید و آنها را مطالعه میکند اگر هم دوست نداشت دیگر با حرفهای نا مربوط انرژی تاپیک ، ارائه کننده و مطالعه کنندگان را تلف نمیکند و ذهنشان را منحرف نمیکند.

6-بدین صورت کاربر مبتدی ایده میدهد و تحقیق میکند ، کاربر حرفه ایی هم ایده میدهد و تحقیق میکند و دوستان هم نتیجه میگیرند و بررسی میکنند نظرشان را دوست داشتند پیغام خصوصی میکنند نخواستند هم برای خودشان نگه میدارند. اگر هم مسوول تاپیک خواست تاپیک را آزاد میگذارد تا همه نظر دهند.

7-بخدا بعضیها با تنش ایجاد کردن و گزافه گویی ظلم بزرگی دارند در حق دیگران میکنند هم مبتدیانی مثل بنده را نا مایوس و نا امید میکنند و هم حرفه اییها را فراری و بی اهمیت.

دوستان لطف کنند اگر مایل بودند رای مثبت بدهند و مطمئن باشند که تحول بزرگی ایجاد خواهد شد.

زیاده عرضی بنده را عفو کنید.

سپاس از همه دلسوزان و تلاشگران این سایت