نمايش پست تنها
قديمي July 12th, 2010, 14:09   #69
kamroon
Senior Member

kamroon's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 603 بار در 187 پست
kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)kamroon (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hesam.124 نمايش نوشته ها
در تکمیل فرمایشات شما کمرون عزیز باید این رو بگم که:
نکته ای که فارکس رو از قمار سخت تر می کنه- اینه که به فرض در قمار اگر بازی بر وفق مراد شما باشد و از مرحله دون پاشی قمار باز حرفه ای رو برویتان بگذرید حال شرایط روحی و روانی طرف به شما امتیاز برد را می دهد(چون او نیز یک انسان است).
ولی در اینجا شما با تشکیلاتی پیچیده مملو از کلک- و فریب و هزار پیچیدگی که رفتار مارکت را غیر قابل پیش بینی می کند و هر حرکت حرکت قبل را نقض می کند طرف هستی. (تازه قوانینی که جناب کمرون ذکر کردند و بروکر بعد از باخت خود وضع می نماید به کنار)

با این شرایطی که بررسی شد حال بر هر دیده عاقل و بالغی نهفته نیست که برای موفق شدن تو این بازار باید جزو خواص بود.
آیا موفقیت قمار بازان قهار که پا در عرصه فارکس گذاشتند جز دید خوبشان به نکته های کلیدی و نهان از چشم بقیه افراد بوده؟
سلام
واقعا احسنت به شما حسام عزیز
این جمله ای که شما فرمودید دقیقا همون چیزی هست که من منتظر بودم یکی از دوستان اشاره کنه.( با اجازتون من این جمله زیبای شما رو امضای خودم بکنم)
واقعیتش اینه چند وقته به صورت میدانی دارم روی قمار تحقیق می کنم.
تو شهربازی های مختلف رفتار کسانی که قمار می کنند رو بررسی می کنم . جالبه اینه بعد از بررسی بازی و رفتار قمار بازها خودم قمار می کنم
و بعد از چند برد متوالی صاحب قمار خونه(بازی گردون) قانون جدید
می زاره تا تعداد باختهای من بیشتر بشه.
با این تحقیقات احساس می کنم مسیر تاریک فارکس برام روشن شده.
توصیه می کنم دوستان این بازی رو انجام بدهند
یکی از نتایج تحقیقات من این بود تمام کسانی که وارد بازی می شدند
فقط قصد یکبار بازی رو داشتند ولی تعداد بازی این دوستان بیش از 5 بار بود
فرقی هم نمی کرد طرف برده باشه یا باخته باشه.
یکی از این قمار بازها همون سری اون 2000 تومان برد گفت دیگه بازی نمی کنم گذاشت رفت،چند دقیقه بعد به امید برد بیشتر (طمع) برگشت 5000 تومان باخت.
بقیه قمار بازها دفعات اول می باختند و به امید جبران باخت تا جایی که همراهانشون بهشون اجازه میداد ادامه می دادند. باخت پشت سر باخت.
به دوستان توصیه می کنم یه سر به این قمار خونه ها بزنند .
سپاس

آخرین ويرايش توسط kamroon در July 12th, 2010 و ساعت 14:11
kamroon آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از kamroon: