نمايش پست تنها
قديمي September 6th, 2008, 22:00   #28
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up ادامه

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله esitarget نمايش نوشته ها
جالبه که همش هم از نیمه دوم مرداد تا الان ایجاد شده.
در هر صورت من وظیفه خودم دونستم از حق دفاع کنم.چون دیدم همه زوم کردن رو تالارهای فاندامنتال!
بله دوست عزیز حرف حق رو زدید اما اون تیکه "شروع همه از نیمه دوم مرداد بوده" هم خیلی جالب بود. دقیقاً این نظرسنجی اونهم با داشتن اسپانسر به ارتقاء وضعیت سایت کمک می کنه که نمونه بارز اون تلاش و فعالیت بعضی از دوستان درست بعد از شروع نظرسنجی اول بوده که معلومه عزم خودش رو برای ربودن سکوی اول این ماه از همون موقع زین کردن. انشاله دوستانی که به هر دلیلی برای کمک به هموطنان خود تلاش می کنن موفق باشن.
و اما در ادامه ذکر دوستانی که میتونن در لیست قرار بگیرن اسم چند نفر دیگه رو هم ذکر می کنم که از نظر سایر دوستان دور نمونه و هرکس موافق بود نام اونها رو بصورت اختصاصی در یک پست ذکر کنه تا امکان ورودشون به لیست نهایی فراهم بشه:
این عزیزان به ترتیب: مجتبی79 (Mojtaba79) عزیز که انتخاب دور قبل من بودن و احتیاج به توضیح اضافی نداره ، مهرداد داودی (mdavodi) داور عزیز و خستگی ناپذیر این دوره که انشاله در زمینه موفقیتهاشون در فارکس از این پس بیشتر خواهیم شنید ، جناب نوری (Oops) عزیز با تاپیکهای جالب و مورد توجه شون ، جناب البرز محمدپور (lastnight19) عزیز که ضمن کسب عنوان برنده ویژه مسابقه دموی اول ، از تحلیل های ایشون بهره می بریم ، جناب دینامیت (dinamit) عزیز که در تمام بحث های تخصصی شرکت فعال دارن ، جناب حمیدرضا ظریف (hamidrezamf) که با سعه صدر تمام در تاپیکهای مبتدیان پاسخگوی این دوستان بوده ، حتی دوست تازه وارد به سایت جناب پرهام عزیز (Parham A) که به اندازه وسع خود در قسمت مبتدیان به دوستان دیگه کمک میکنه و ... از سایر دوستان تالارهای تکنیکال و روشها و بخصوص فاندامنتال که بدلیل عدم پیگیری تاپیکهای اونها از ذکر نامشون گذشتم و دوستان دیگری که الان حضور ذهن ندارم ، پوزش خواسته و امیدوارم منو بابت این مساله ببخشن.
موفق باشید

پ ن: خوب یا بد من یه اردیبهشتی سال ببر هستم که مسامحه ، ملاحظه و محافظه کاری در کارش نیست و هرچی توی دلشه میریزه بیرون و این نیش زبون دوست و دشمن نمیشناسه ، امیدوارم شما نیز مانند دوستان چند ساله که با این خلق و خوی من ، خو گرفتن از دستم دلگیر نشید و با منطق و از دید وجدان خودتون به حرفهای زده شده نگاه کنید. اینو نه برای این پست بلکه برای پست جنجالی بعدی هم گفتم.

پ ن2: با عرض معذرت دو دوست عزیز جناب کامل و ایمان درستیان هم از قلم انداختم.

آخرین ويرايش توسط Gh.Saeadian در September 6th, 2008 و ساعت 22:59 دليل: افزودن پ ن 2
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
8 تشکر کننده از Gh.Saeadian: