نمايش پست تنها
قديمي August 8th, 2009, 00:07   #36
nirvana
Senior Member

nirvana's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 7,099 بار در 995 پست
nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)nirvana (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به nirvana
0

با سلام خدمت دوستان گرامی .

من مدتی بود که میخواستم این پیشنهاد رو بدم اما به فرصت و مجالش پیدا نشد . بنظرم این ایده اشتباهیه که ما بیایم هرچی که توی نت هست و یک سایت میخواد بفروشه رو بگیم اینجا نذاریم . من توی خیلی از سایت های فارکسی عضو هستم و اونها ایده های جالبی برای این کار دارن . امنیت سایت خیلی مهمه اما ما اینجا کنار هم هستیم تا بتونیم با این شرایط سخت یه جوری رشد کنیم . شاید قانون کپی رایت خیلی خوب هم باشه اما برای خود من الان رعایت یه همچین چیزی مثل یک شوخی بی مزه یا یک واقعیت تلخه چون بغیر از متاتریدر حتی کامپیوتری هم که دارم باهاش کار میکنم مشکل داره فعلا وضع ما اینطوریه و هیچ کس هم نمیتونه انکار کنه . اگر کسی واقعا فکر میکنه که کپی رایت مهمه و حتما همه موظف هستند اون رو رعایت کنن میتونه از خودش شروع کنه و یک نسخه ماکروسافت ویندوز تهیه کنه بگذریم . پاک کردن صورت مسئله که من خیلی وقته در سایت از طرف مدیران شاهد اون هستم راه حل خوبی نیست . بارها شده که من اکسپرتی رو میخواستم که امیربابک عزیز به سرعت برق و باد اون رو پاک کردن . من فرض رو بر این میگیرم که نیت خیره اما اگر هم اینطوری باشه راه های بهتری برای مدیریت هست . الان شما توی فورشیر هرچی دوست داری سرچ کن . از همین اندیکاتور تا هرچیز دیگه که توی اینترنت شانزده هزار دلاره و به راحتی برای دانلود هست . راه هست ولی اگر واقعا بخواهیم انجام بدیم و کار کنیم. اگر نه که دیلیت از همه چی راحت تره . ما میتونیم تمام این اندیکاتور ها رو به زبان فارسی یا یه چیز بی معنی یا از اون هم بدتر یه ترکیبی از فارسی و انگلیسی توی فورشیرد آپلود کنیم . پسورد همه رو هم از دم بذاریم سرمایه . هیج جاهم ننویسیم . یک نفر هم مسئول این آپدیت ها بشه . اینطوری امیربابک عزیز هم در راستای مدیریت یک طرفه برای حفظ سایت کار نمیکنه و فقط دیلیت نمیکنه. اینطوری کاربر ها هم راضی میشن . البته این فقط یک نظر بود و این روز ها چیزی که شاهد اون بودیم اینه که اکثریت معمولا در اقلیت هستند . بازهم دست همگی درد نکنه .

امیربابک عزیز امیدوارم که ناراحت نشید . غرض از نگارش پست انتقاد و پیشنهاد دوستانه ای بود که انجام شد (خیلی مخلصیم )

با تشکر ، نیروانا
بدرود