نمايش پست تنها
قديمي April 6th, 2009, 13:09   #19
محمد هورزاد
Senior Member

محمد هورزاد's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: استرالیا
تشکر از ايشان: 13,586 بار در 2,503 پست
محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)محمد هورزاد (سطح 11)
Exclamation

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
کاملا موافقم.البته این تاپیک رو آقای هورزاد ایجاد نکردند منتقل شده بعد اون پست من هم اصلا کنایه دار نبود اقای هورزاد من رو میشناسن و بارها با بنده حرف زدند کاملا میدونند که لحن گفتارم چه طور هست.امیدوارم برداشت بد نشه .مرسی.
بله خانم blue_dream منظور دوستمان جناب kermanforex تایپیک دیگری بود . شما متوجه منظور ایشان نشدید .

از شما و جناب kermanforex که در بحث شرکت میکنید ، بسیار ممنونم .

ولی جناب kermanforex عزیز ، همان کار هم به نظر بنده کار جالبی نیست . (همان تایپیک مورد نظر شما)

اگر قرار باشد بقیه هم به این شیوه خود را ملزم به کاری کنند . میدانید چه میشود ؟ مثلا صفحه اول 500 تا تایپیک است که قرار است بعدا شروع شود . اگر کسی تازه وارد سرمایه شود فکر میکند اینجا مسابقه ایجاد تایپیک است !

انشاا... ایجاد کننده تایپیک مورد بحث از حرف من رنجیده خاطر نگردد . غرض فقط ذکر یک مورد به عنوان نمونه بود .

اگر قوانین جدید وضع شود دیگر چنین تایپیک هایی ایجاد نمیشود که از پستهای اول حاشیه سازی شروع شود .

به نظر من باید تکلیف تایپیک در همان پست اول روشن باشد . (حتی به پست دوم هم نرسد) توضیح کامل سیستم و اندیکاتورهای مربوطه و یا کل بحثی که قرار است باشد نه مقدمه آن و یا کتاب یا مقاله یا ... همه باید در پست اول باشد .

البته متاسفم که بگویم این قانون در قوانین ایجاد تایپیک هست ولی اجرا نمیشود .

ممنون .