نمايش پست تنها
قديمي August 23rd, 2008, 11:06   #24
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

یک نظر نابخردانه: (قضاوت با دوستان)

من واقعاً برای جامعه فارکسی که در اون عضو هستم متأسفم که باید با اشخاص کوته بینی چون شما که خودشون رو پشت یک آیدی مخفی کرده طرف باشم. فکر می کنید با رأی منفی دادن به اعتبار من لطمه وارد میشه ، تو یک قطره بیشتر نیستی و با یه اشاره سیلی تو رو محو میکنه
واقعاً خجالت داره که انتقادهای بجا و در جهت بهبود وضعیت نظرسنجی های آینده با این دید سخیف شما حمل بر خودستانی و محق بودن من جلوه کنه!!!
همانطور که خود نیز بعنوان انتقاد مطرح کرده ام ملاک انتخاب مشخص نیست و هر دوستی به فراخور ترازوی خود نام افرادی را در لیست کاندیداها وارد کرده و دیگران کار او را تأیید کرده اند و این دلیل بر تحلیلگر بودن افراد نیست همانطور که با مراجعه به همان لیست نام افرادی که به دلایل مختلف در آن قرار گرفته اند را می توانید مشاهده کنید. البته اگر چشم بصیرتی باشد و بخل و حسادت جلوی آنرا مسدود نکرده باشد.
من کی و کجای این سایت ادعایی مبنی بر علامه بودن خود کرده ام جز اینکه همیشه خود را شاگردی تازه کار در این بازار معرفی کرده و همیشه در پی یادگیری مطالب و مباحث دوستان و اساتید بوده ام. آخرین گواه من پست 217 تاپیک مارتینگیل بوده که بدون واهمه از چیزی که امثال شما اونو اُفت کلاس کاری و ضایع شدن می نامید بدون ادعا ، استفاده از دانش و تجربیات دوستان را بیان کرده ام.
برای اینکه امر بر کوته بینی چون شما مشتبه نگردد و بدون حلاجی اقدام به اینگونه هجمه های بی پایه و اساس نکنید دلیل لطف و محبت دوستان نیز فعال بودن من در اقدام به برگزاری مسابقه بوده که از دیدشان نوعی فعالیت مثبت در سایت تلقی شده و کسی هم بعنوان یک صاحب نظر و تحلیلگر منو معرفی نکرده که تمام موارد را براساس همان حس انزوای خود و فعال بودن دیگران با چاشنی حسادت ببینید.
با عرض معذرت از محضر سایر دوستان که با این شدت مجبور به پاسخگویی و دفاع از خود برآمدم.
زیاده عرضی نیست.
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از Gh.Saeadian: