نمايش پست تنها
قديمي August 22nd, 2008, 22:13   #21
وحید درزی
مسئول سابق ماهنامه سرمایه

وحید درزی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,813 بار در 1,518 پست
وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)وحید درزی (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید درزی
Thumbs up

0

با عرض سلام
در ابتدا به دوستان عزیز جناب BabaBehzad و بهزاد اقبالی تبریک عرض می نمایم که اینجا به نوعی از زحماتشان تقدیر شد . شاید که نه ، مطمئنا تاپیکهای این دو عزیز مانند تلویزیون در مقابل دیدگان همه ماست و تقدیر از این عزیزان لازم بوده است . بنده با نظرات جناب سعیدیان موافقم و به دلایلی نمی خواستم سخنی درباره نظرسنجی بگویم . اما باید عرض کنم انتخاب کاربر محبوب و دوست داشتنی و یا ... می تواند به نظر سنجی گذاشته شود . ولی کاربر فعال ملاکهائی دارد که نیازی به برگزاری نظر سنجی ندارد . یک بار دیگر به نام نظر سنجی نگاهی بیندازید و ببینید تعدادی از دوستان گل من که در لیست این نظر سنجی قرار گرفته اند در این ماه فعال بوده اند ؟؟ ولی به دلایل دیگری وارد این لیست شده اند ، از جمله محبوبیت ، مدیر بودن ، قدیمی بودن و ... . به نظر من هدف این کار تبلیغاتی برای بروکر بود و به آنچه می خواست رسید . انتخاب کاربر فعال بدین شکل باعث ایجاد دلخوری می شود و شاید هر پستی که در انتقاد به آن زده شود شبهه ایجاد کند ولی به هر حال صلاح سایت خویش مدیران دانند .
با ارادت