نمايش پست تنها
قديمي July 2nd, 2010, 22:00   #24
فرشاد صارمی فر
مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله

فرشاد صارمی فر's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2007
محل سكونت: شیراز
تشکر از ايشان: 21,485 بار در 1,703 پست
فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)فرشاد صارمی فر (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به فرشاد صارمی فر
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oranoos نمايش نوشته ها
سلام.آقا فرشاد
این همه سرویس که ازش اسم می برید همه اش توی یک vps هست؟ شما چطوری این چیزها رو یاد گرفتی ؟من هنوز نه سایتی دارم نه تا حالا domain ثبت کردم و از این حرفا .

تا چند ماه دیگه می خوام از vps استفاده کنم.در درجه ی اول برای اینکه همیشه روی اکانتم یک اکسپرت ران باشه.و در درجه دوم از امکاناتی که یک vps داره استفاده کنم.
دوستان توو سایت سرمایه :http://www.swvps.com اینو معرفی کردن و تعریف میکنن.
بعد از اشتراک گرفتن از این سایت باید باز هم از جاهای دیگه برای چیزهایی که در بالا صحبتش رو کردین بریم اون سرویس ها رو هم بخریم یا که اونا تو همین vps هست و باید برای فعال کردن و تنظیماتش آموزش ببینم. یا اصلا خیلی ساده هست و می شه در عرض چند ساعت همه اش انجام داد و ازش به بهترین شکل استفاده کرد؟
چون تا به حال ازش استفاده نکردم.ولی تصمیم دارم به زودی ازش استفاده کنم. لطفا به شکلی توضیح بدین که من هم متوجه بشم چی به چی هست .و بعدا که خواستم از vps استفاده کنم.با همین اطلاعات بتونم کارم رو راحت انجام بدم به بهترین شکل.
با تشکر
سلام
بله همش تو یه VPS هست،تازه اگه لینوکسی باشه که بیشتر میشه
بنده شغل اولم ایناست (یعنی بوده )،دوره های mcseوrhce و ccna رو گذروندم. و از این طریق یاد گرفتم.

برای تنظیمات سرویس RRAS شما تنها کافی است یک VPS داشته باشید، اما برای اینکه وب سایت خودرا و همینطور آی پی ولید داشته باشید حداقل هزینه یک دومین هست.

برای بیشتر کارها همون تهیه یک VPS کافی است. بله تنظیم کردن یک سرور بصورت کامل(اکتیو دایرکتوری،RRAS،DNS،و غیره. ...) شاید جمعا 1 ساعت وقت ببره ، البته برای کسی که تجربه کافی داشته باشه .

آموزش راه اندازی RRAS را که به طور کامل با تصویر آموزش دادم ،به صورت مرحله به مرحله ،اموزش دیگری قرار داده شود باز به همین شکل خواهد بود و مطمئنن مشکلی برای یادگیری پیدا نخواهید کرد.

خیلی از دوستان از امکاناتی که با یک VPS می تونند داشته باشند بی خبر هستند، ولی داشتن یک VPSیعنی همه چیز !!!! بنده هم قصدم همین هست تا این موارد را آموزش دهم.

مثلا برگزاری یک کنفرانس با تنظیم یک VPS خیلی بهتر است برگزاری آن در یاهو و امثالهم هست ...
شاید خیلی از دوستان شنیده باشند که در آمریکا وقتی ویندوزت مشکل بر می خوره ،یک درخواست میزاریم و کسی که متخصص هست وصل میشه به کامپیوتر و اون رو درست می کنه،خوب این امکان با داشتن یک VPS شما می توانید استفاده کنید ، و به سادگی از دوستی که توانایی حل مشکل از راه دور را دارد بخواهید به کامپیوتر شما وصل شود.....

موفق باشید
6 تشکر کننده از فرشاد صارمی فر: