نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 15:16   #1087
babakhoo
Senior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 1,194 بار در 295 پست
babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)babakhoo (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mohsen نمايش نوشته ها
سلام

بعد از قفل شدن تاپيك مورد اشاره ي شما (كه اميدوارم علت آنرا از خاطر نبرده باشيد) برخي پستهايي كه ممكن بود دوستان بخواهند آنها را تحليل كرده و يا درباره ي آنها بحث كنند را به تاپيك زير منتقل كرديم :

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2044

هيچيك از پستهاي تكنيكي از آن تاپيك حذف نشده و تنها با انتقال آنها سعي شد بحث خاتمه نيابد .

موفق باشيد
================================================== ==========
سلام
جناب محسن عزیز ، قبل از قفل شدن تاپیک و حتی قبل از اخطار جناب رهجو ، خود ایشان مطلبی را در صفحه قبل نوشته اند ، همین طور بعضی دیگر از دوستان ایشان ، که جنبه تکنیکی داشته و گواه این مطلب هم اینکه بنده در حرفهایم جناب رهجو یا ... را خطاب قرار داده ام ولی اثری از پست نیست !(صد در صد تکنیکی)
امیدوارم زود قضاوت کرده باشید و این پست را تایپ کرده باشید نه اینکه ... .
ضمنا دلیل قفل شدن تاپیک را نفهمیدم ، اگر منظور پست قبل از اخطار بوده ، که اگر هم مشکل داشت باید حذف می شد یا ویرایش یا ... که پا برجاست و اگر منظور پست آخر بوده که مسابقه بود ممنون می شوم در پیغام خصوصی توضیح دهید .
دلیل ناراحتی من اخطار نبود! دلیل این بود که خود جناب رهجو و گروه مورد نظر تا چند پست قبل از اخطار پست می زدند (دلیلش رو بنده و خودشون می دونند و نیت بحث علمی نبود) ولی بعدش یکهو پیغام دادند که جدیدا شما پست بی خود می زنی !!! اگر اینطوره چرا خود ایشان پست می زد و بحث می کرد !
موضوع بسته شدن تاپیک صد در صد شخصی بود و از تاپیک ازدواج شروع شده بود ، این رو همه می دونند .

پ . ن :
از اونجا که ادامه این مطلب ، ممکنه باعث سوء استفاده از بحث اصلی بشه ، به شخصه دیگه ادامه نمی دم .
تاپیک موجوده و اگر پست ها دوباره اضافه و کم نشه ، همه چیز کاملا گویاست . هر کس می خواد حقیقت رو بدونه کافیه چند صفحه آخر رو یه نگاه بندازه .

آقا رضای عزیز
از اشتباه احمقانه ای که داشتم هم عذرخواهی می کنم ، راستش فکر می کردم اونایی که دنبال مسایل س ک س ی هستند این واژه ها رو search نمی کنند و عقلشون نمی رسه، از طرفی جدیدا کتابهایی با همین موضوع در همین دولت فعلی با عنوان هایی که اگر بنده بخواهم بگویم احتمالا سایت فیلتر می شه !!!!، چاپ شده و اتفاقا رو بورسه و در هر کتاب فروشی ای پیدا می شه .
گویا خود سانسوری ما حتی بیشتر از وزارت ارشاد باید باشه و هر کلمه ای حتی اگر فیلم اش رو دولت بگذاره و کتابش هم چاپ بشه مشکل داره .
ضمنا محض اطلاع دوستان عرض کنم شما در صورتی که مطلبی رو که نرم افزار یا سخت افزار فیلتر بهش حساس هست رو تایپ کنید ، سایت بصورت همیشگی و استاتیک فیلتر نمی شه ، فقط کاربر با کلیک مستقیم از سرچ بهش دسترسی پیدا نمی کنه و می گه فیلتره که برای اون شخص و سایت چه بهتر که زحمت سر زدن به سایت از اون بابا برداشته می شه .
پس نترسید که با یک پست همه چی بره هوا ! اگر هم روزی گردن کلفتی سایت رو فیلتر کرد ، هزار تا راه قانونی برای گرفتن حق هست .

در مورد فرمایشات آقا وحید
دوستمون حق داره ، پشت چهره ها معلوم نیست چیه ، شاید با بروز اولین مشکل ، همین باباخو پا به فرار بگذاره و یک مدت آفتابی نشه ، تجربه اش را در زندگی شخصی همه داشته اند ، ولی حذف صورت مسئله جهت حل مشکل و اینکه سایت تخصصیه و ... به نظرم یعنی هر کسی که تا حالا تاپیک بی ارتباط به موضوع زده یا پست زده یا حتی اومده مطلبی خونده ، همه مقصر و از روی ندونم کاری بوده !
لطفا شما صریحا نظرتون رو در رابطه با این گروه بفرمایید اگر بنده سوء برداشت کرده ام جناب وحید خان .
خیلی وقتها وقتی بحثی پیش می یاد ، حذف اولین جمله ای که می شنویم که آقا بیا صلوات بفرستیم ، بابا بی خیال و ... انگار نه انگار که بابا مخالف و موافق دلش می سوزه .
موضوع رندوم واک چی ؟ اونم سیاسی مذهبیه ؟

البته ما رو چه به این حرفها ،بی خود اعصاب خودم رو خورد می کنم، من از مخالفین عذرخواهی می کنم .
رضا خان حلال کن ما رو . برداشت من از اینکه موضوع فیلترینگ چماقی است بر سر کاربرا اشتباهه و هیچ گونه اشتباه یا ... ای انجام نشده .

من به شخصه دیگه انتقاد نمی کنم . چون جناب وایپر راه حل هم دادند اگر موضوع راه حله !!!

موفق باشید