نمايش پست تنها
قديمي May 15th, 2007, 15:42   #213
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ario نمايش نوشته ها
آقاي قلي زاده , تازگي ها آدم چه چيز ها و شايعاتي از اين ور و اون ور ميشنوه اين دوستان شما هم كه چه قدر مشكل پيدا ميكنند...
درسته كه ماهي 100% سود خيلي زيادي و بيش از اندازه غير عاديه... ولي ويروس داشتن اين سايت خيلي با نمك تر از 100% سود در سال هستش!
ارادتمند.
سلام
الان خود اون طرف نيست منتها از همكارش كه سوال كردم گفت كه نورتن آنتي ويروس رجيستر شده و اوريجينال است و ظاهرا ويروس داره. باز اگه امشب پيداش كردم ازش نام ويروس رو مي پرسم وحتي اگه شده بهش مي گم از روي آنتي ويروس عكس بگيره !
راستي اين شايعات چيه كه هي دو گوش آدم مي زنيد تا حالا اينقدر خودم رو مشكوك نديده بودم ! داره كم كم به خودم هم شك مي كنم
باتشكر
------
پ.ن : راستي يكي از دوستان لطف كنه اين شايعات رو به گوش من هم برسونه من الان نمي دونم پشت سرم چه چيزهاي بافته و پرداخته شده