نمايش پست تنها
قديمي August 28th, 2010, 11:02   #520
PASSERBY
Senior Member

PASSERBY's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: ساکن ولایت مطلقه فقیه در کره شمالی ایران
تشکر از ايشان: 2,475 بار در 560 پست
PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)PASSERBY (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farzadof نمايش نوشته ها
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
امروز میخام یه نرم افزار کاربردی رو خدمتتون معرفی کنم.قابل توجه دوستان عزیز که بنده چندسالی میشه از این نرم افزار استفاده کردم و به نظرم یکی از ملزومات ما روی سیستم می باشد.خب حالا بپردازیم به نرم افزار:
شما دوست عزیز هم مثل همه امکان داره نرم افزارهای زیادی روی سیستمتون نصب کرده و پاک کنید.قابل توجه دوستان عزیز باید بگم که با ابزاری که در خود ویندوز موجود می باشد این عمل در اکثر نرم نرم افزارها به خوبی صورت نمی گیرد(یعنی هنگام unistall کردن تمام و کمال پاک نمیشن) و یا در برخی موارد اصلا یکسری نرم افزارها پاک نمی شوند.یکی از دلایل اصلی سنگین شدن ویندوز هم همینه(ردپاهایی که نرم افزارهای مختلف رو سیستممون میزارن).نرم افزار Your Uninstaller! PRO 7.0.2010.13 این کار رو برای شما به خوبی انجام میده و تا حدود زیادی ویندوزمون رو سبک نگه میداره.یک قسمتی هم داره به نام disk cleaner که حقیقتا سیستم شما رو از فایل های بیهوده جارو میکنه.پیشنهاد میکنم اگه نرم افزار مورد نظر رویه سیستمتون نصب نیست ازش استفاده بکنید و بی بهره نمونید.
دلیل این پست بنده به این خاطر بود که بچه های سرمایه لایق بهترینها هستند.
برنامه رو از اینجا دانلود کنید:

http://www.4shared.com/file/0L2LenAm...Prov70201.html

سریال هم توی فایل موجود هست و قابل نوجه دوستان عزیز نرم افزار ذکر شده ورژن 2010 می باشد.
ممنونم.
مرسی فرزاد جان
لطف کن پسورد فایل زیپ هم اینجا بگذار.

شاد باشی

ویرایش: ممنون که پسورد رو قرار دادی.

آخرین ويرايش توسط PASSERBY در August 28th, 2010 و ساعت 11:11
PASSERBY آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از PASSERBY: