نمايش پست تنها
قديمي April 13th, 2011, 20:41   #50
gh@r@$
Junior Member

تاريخ عضويت: Mar 2011
تشکر از ايشان: 35 بار در 10 پست
gh@r@$ (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله realfx نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز ضمن تشکر ببخشید دیر پست زدم

1- در مورد محل طرح سوالات و تبادل اطلاعات بورسی فکر کنم یه کمی داریم پراکنده عمل می کنیم .

2- در بازار ارز هم استاپ توسط بروکرهایی که سالم کار می کنند گارانتی نمیشه خصوصا در گپ ها. در مورد بورس هم انتظار چنین جوابی داشتم. البته در بازار ارز پس از گپ بروکر بلافاصله پوزیشن رو برای تریدر می بنده ولی در بورس فکر کنم این کار رو نکنه و این می تونه برای یک تریدری که داره سعی می کنه ریسکش رو کنترل کنه خطرناک باشه.

3- در مورد صندوق های سرمایه گذاری نمی دونم آیا مثل بقیه اقلام معاملاتی بورس میشه نمودار قیمت مثلا دیلی رو تحلیل تکنیکال کرد و معاملات آنلاین ( بدون نیاز به مراجعه به دفاتر این صندوق ها ) از طریق کارگذار انجام داد یا نه ؟

در کل چون در بورس تازه کار هستیم لازمه یه مدت سخت کار و مطالعه کنیم . من خودم برای کم کردن ریسک ادامه کار در ف ا ر ک س روی بورس هم می خوام وقت بذارم.

با تشکر
سلام
خواهش می کنم.
وقتی در صندوقهای سرمایه گذاری مشترک ، سرمایه گذاری می کنید ، دیگر شما تحلیل نمی کنید .بلکه یک تیم تحلیلی ، تحلیل و سرمایه ها را مدیریت می کند.

جناب Mohsen در این تاپیک ،پاسخ سوالات دوستان در زمینه صندوقهای سرمایه گذاری مشترک را می دهند.

http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=6045

آخرین ويرايش توسط gh@r@$ در April 13th, 2011 و ساعت 20:47
gh@r@$ آفلاين است پاسخ با نقل قول
3 تشکر کننده از gh@r@$: