نمايش پست تنها
قديمي September 26th, 2008, 17:32   #111
j4v4d
Junior Member

j4v4d's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
محل سكونت: یه جایی زیر آسمان
تشکر از ايشان: 47 بار در 16 پست
j4v4d (سطح 0)
0

با سلام . از مدیریت محترم سایت یک سوال داشتم .
ابتدا این متن را مطالعه بفرمائید :

"" با سلام خدمت شما دوستان گلم در سایت سرمایه

با نظر لطف اقای " رضا آقا احمدی" ، مدیر محترم سایت ، اینجانب سید امیر بابک تیموریان ، در تاریخ جمعه 5 مهر 87 ، به عنوان مسئول تالار متا تریدر برگزیده شدم.

موضوع از این قرار است که چندی پیش ،از مدیریت سایت درخواست کردم که فکری بحال بی نظمی موجود در انجمن "نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار" بکنند که واقعاً همانند بازار شام، کاربران را سرگردان میکرد!
پیرو همین درخواست، با هم فکری و مشورت های زیبای مدیر سایت، تصمیم بر این گرفته شد تا Sub-Forum متاتریدر ایجاد شده و کلیه تاپیکهای مربوط به این نرم افزار، اعم از اکسپرت ها، اندیکاتورها، اسکریپتها،تنظیمات و سوالات متا و ... در این تالار فرعی قرار گیرند.و خود نیز مسئولیت اداره آنرا با افتخار پذیرفتم.

ضمن تشکر از کلیه دوستانی که با پیغامهای تبریک خود، باعث دلگرمی این حقیر گشتند، به استحضار میرساند که در این تاپیک ، کلیه اقدامات، تغییرات، اطلاعیه ها و مواردی از این دست، خدمت اعضای محترم سایت، ارائه خواهد شد.

اینجانب برای تبدیل این تالار به یک تالار خوش ساختار، مفید و مرجع، به کمک همه اعضای محترم سایت نیازمندم.
لذا هر گونه پیشنهاد سازنده را خواهشاً به صورت پیغام شخصی به اطلاع اینجانب برسانید.

با تشکر
""
این پیام امیر بابک عزیز است پس از قبول مسوولیت .

و حالا سوال من : دقیقا و دقیقا همین قضایا بین مدیر سایت و جناب وحید درزی اتفاق افتاد برای تالار چنگال اندروز ، ولی آخرش این اتفاق نیفتاد . منظورم همون کسی که زحمت کشید و پیشنهاد داد و ... مدیر نشد ، و نهایتا اون اتفاقاتی که همه دیدید . واقعا چرا ؟؟ چرا ؟؟ و چرا ؟؟
از نزدیکترین افراد در مسنجر به آقای درزی بودم ، متاسفانه دیگه اونجا هم نمی یاد ، راستش امروز که این پست رو دیدم به یاد ایشون افتادم و اون همه انگیزه و علاقش برای ایجاد یک تالار آموزشی چنگال در سایت سرمایه و بقیه انگیزه هاش که همش به باد فنا رفت .
هرجا هست براش ارزوی موفقیت می کنم .
j4v4d آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از j4v4d: