نمايش پست تنها
قديمي May 17th, 2007, 14:09   #226
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله moha نمايش نوشته ها
به نظر من هزینه برای ورود کار درستی نیست:
1- فروم های خارجکی مثل fxstreet.forexfactory و .... همچین کاری نمیکنن البته منظور مقایسه سطح علمی نیست ولی منظورم در نحوه ایجاد درامد از سایت است که خود یک حرفه با ریزه کاری های زیادی ست. دوستان میدونند که امروزه سایتهای بزرگ در قبال سرویسهای بسیار زیاد مثل دامین میل باکس و....
هیچ هزینه ایی نمی گیرند .
2- اینکار موجب میشه عده زیادی به سمت فرومهای دیگر روند. و میدونید فرومهای دیگر حتی درخواست دارند که عده ایی آنجا روند و بنویسن تا خودشان به آی بی گریشون برسن
3 علاوه بر این متاسفانه بدلیل نبود پول اینترنتی روان عده زیادی به خاطر همین زحمت واریز وجه اینکار را نمیکنند
4-بهترین کار که مدیر سرمایه هم متوجه شده اند همان آگهی ست که کاملا کار درستی است و کار زیبا تر اینکه در زیر آن اخطار هم داده اند.

من بارها خواستم جایی از مدیران کمال تشکر را بکنم و اینجا جای خوبیست تا کمال ادب خودم را به مدیران سایت اعلام دارم و از زحمات بی چشم داشت آنها تشکر کنم و به شخصه حاضرم هزینه ایی در حد توان را بدلیل هزینه یادگیری واریز کنم.
من هم کاملا با فرمایشات شما موافقم .

چون گرفتن حق عضویت بنا به دلایلی که شما ذکر کردید باعث کم شدن تعداد بازدید کنندگان از سایت میشود و بالطبع تاثیرات خود را روی کیفیت سایت میگذارد .

ولی افرادی هستند که از قبل چیزهایی که از این سایت و دوستان و اساتید خوب این سایت یاد گرفته اند نوعی تعلق خاطر به سایت پیدا کرده اند .
من قبلا ( حدود 4-5 ماه پیش ) پیشنهادی را مطرح کردم که چندان با استقبال مواجه نشد .
فکر کردم شاید بد نباشد که یک بار دیگر این پیشنهاد مطرح شود .

http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...9&postcount=66

ارادتمند
3 تشکر کننده از yusefamini: