نمايش پست تنها
قديمي December 26th, 2010, 00:20   #139
m.rezaee
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 5,827 بار در 1,477 پست
m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)m.rezaee (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به m.rezaee
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله united نمايش نوشته ها
شماها مجبورید این دروغها رو گوش میکنید؟
من که چهار سالی میشه اصلا تلوزیون ایران رو نگاه نمیکنم
هر بار که تلوزیونو روشن میکردم چه موقع اخبار، چه موقع پخش فیلم و با حتی موقع پخش آگهی اونقدر دروغ میگفتن که احساس میکردم بهم توهین میشه
این بود که بوسیدمش و گذاشتمش کنار!!
اره دیگه مگه غیر از تی وی ایران چیز دیگه ای هم قابل دیدن هست؟
تو این چهار سال چی نگاه کردین پس؟
چیو بوس کردین تی وی رو؟حوصلتون سر نمیره؟
امروز رفتم گاز یا قاز زدم شد 3600 تومن هر کیلو 405 تومن متر مکعبش فکر کنم 300 شده چون کیلو تقریبا با لیتر برابره نتیجه اخلاقیش این میشه که گاز دیگه اصلا نمیصرفه اگه بنزین ازاد 700 تومنی بزنیم بهتر از گاز 405 تومنیه
اگه ما مشکل واردات بنزین داریم اگه گازوئیل هم همین مشکلو داره گاز مشکلش چی بود؟ ما که دومین ذخایر گازیو داریم خط لوله صلح میخوایم بزینم به هند واقعا چرا گاز منازل و خودروها اینقدر گران شد
میگن کرایه ها گران نمیشه یا اگه بشه 15 درصد ولی احتمالا خیلی بیشتر میشه
مثلا اکه یه ماشین روزی 100 نفرو سوار کنه مجبوره بالای 10 ساعت کار کنه ونیاز به دوبار پر کردن مخزن گاز داره قبلا ماکزیمم میشد 1000 تومن الان حدود 100000 تومن یعنی باید ازین 100 نفری که سوار میکنه هر نفر حدودا 100 تومن بیشتر بگیره مثلا اگه 300 میگرفت باید 400 بگیره که میشه حدود 33 درصد افزایش کرایه این میشه افزایش کرایه واسه جبران افزایش سوخته اما با گران شدن سوخت باید جیب کسبه محترم رو هم پر کرد هزینه نگهداری ماشین هم بالا میره مخارج زندگی هم بالا میره
من که امروز وقتی پول گازو دادم به اون اقای پمپی گفتم خدا لعنتشون کنه
m.rezaee آفلاين است پاسخ با نقل قول