نمايش پست تنها
قديمي September 15th, 2009, 16:02   #1
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
معرفی سایتهای جالب

0

درود بر دوستان گرامی

از آنجا که بسیاری از کاربران سایت سرمایه که به معامله در بازار ارز اشتغال دارند ، روزانه ساعات بسیاری پای کامپیوتر هستند و در تمام این مدت به اینترنت دسترسی دارند ، در طول روز ممکن است وقت آزاد زیادی داشته باشند که به وب گردی بپردازند .
هرکدام از دوستان به نوبه خود سایتهایی سراغ دارند که در هنگامی که با چارت کاری ندارند به آنها سر میزنند .
بیایم در این تاپیک سایتهایی که برای ما جالب بوده به بقیه معرفی کنیم .
برای این کار لطفا اسم وب سایت و آدرس اینترنتی آن به همراه توضیحی مختصر و کوتاه در مورد آن بنویسید .

برای شروع یک سایت ایرانی را معرفی میکنم که شخصا خیلی از آن استفاده کرده ام :

نام وب سایت : رستورانیاب
آدرس اینترنتی: www.fidilio.com
توضیح : سایت www.fidilio.com یک راهنمای جالب رستورانهای تهران است . در این سایت رستورانهای تهران بر اساس منطقه و کلاس قیمت طبقه بندی شده اند و اطلاعات بسیار کاملی از هر کدام از آنها به همراه منوی رستوران و لیست و قیمت غذاهای آن داده شده است .
همچنین در این سایت یک برنامه کوچک قابل نصب روی موبایل به صورت رایگان ارایه می شود که شما در هنگامی که در خیابان هستید و به اینترنت دسترسی ندارید می توانید به راحتی بر اساس منطقه و آدرس نزدیکترین رستوران را بیابید .

در کل برای دوستانی که مثل من زندگی مجردی دارند و در هفته 3-4 شب بیرون غذا می خورند این سایت یک موهبت ارزشمند است که تنوع زیادی را به همراه دارد .
حالا چرا اولین پست این تاپیک را از بین اینهمه سایتهای آموزشی و با کلاس انتخاب نکردم و موضوعی مربوط به شکم انتخاب کردم ؟
یه ضرب المثل یونانی میگه : تو همان چیزی هستی که میخوری .