نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 14:45   #1594
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
جناب وحید سلیمانی سلام

در مورد قسمت توهم زده که فرموده بودید باید خدمتتون عرض کنم خیلی ها امضاهایی دارند که با قوانین مخالفه (از کروبی یا موسوی حمایت کردند)، خیلی ها بر ضد آقای احمدی نژاد پستها می زنند که اکثراً پاک هم نشده، پس ظاهراً می شه قوانین رو در این مورد خاص انتخابات نادیده گرفت.
خیلی ها نظر خودشون در مورد موسوی یا کروبی رو دارند به من تحمیل می کنند من احساس می کنم یک توهین مستقیم به من هست و من چون دلم نمی خواد زیر بار برم نظرم رو می گم، مثل جناب اقبالی که خواست نظرش رو در رابطه با عملکرد احمدی نژاد عنوان کنه (چون الان ایشون کاندیدا هستند پس می شه بحث انتخاباتی).

در مورد قسمت دوم فرمایشات شما، اون موقع که جناب اقبالی اون تاپیک رو ایجاد کردند امضایی داشتند در طرفداری از کروبی، شما این امضاء رو ندیدید و در پستی عنوان کردید که ایشون امضایی در طرفداری از کروبی نداشتند، خوب من هم گفتم چون شما ندیدید دلیل بر نبودن نیست، من جای شما تصمیم نگرفتم و فقط صحبتهای شما رو اصلاح کردم.

باز هم از اینکه اینقدر به صحبتهای من برای شما با ارزش و تاثیر گذار بوده که نقل ها و تفسیرها و تحلیل ها در رابطه با اون ارائه میکنید خوشحال هستم.
شما همه حرفاتو میزنی بعد میگی که بهمن اجازه حرف زدن نمیدن.من امضامو حذف کردم برای اینکه به بقیه احترام بزارم.اسم تاپیک رو هم همینطور.اما شما چی؟یک نگاه به امضای خودتون بیندازید.
اقای کروبی برای من محترمه.دلایل خودم رو هم دارم.اما شما داری با این امضات به من توهین میکنی.کماکان که به بقیه هم همینطور.
اقای البرز مشکل اینجاست که شما خودت رو عقل کل میدونی و نظر خودت رو نظر برتر.
شما افرادی مثل دکتر سروش و عمادالیدن باقی کرباسچی و بقیه بزرگانی رو که از بقیه کاندیداها حمایت کردن رو با این کارت مسخره میکنی.
شما حتی به این موج سبزی که راه افتاده توهین میکنی.اما به یاد داشته باشیم که شعور جمعی در مجموع اشتباه نمیکنه.اگر توهین کردید بنابراین انتظار نداشته باشید اونا قربون صدقه شما بشن.
زمانی که شما در یک اجتماع زندگی میکنی باید به یاد داشته باشی که به عقاید بقیه هم احترام بزاری.
من صد تا جوابیه نوشتم که اقا من غلط کردم ولی باز شما خرخره ما رو ول نمیکنی.
چه کسی خواست عقیده خودش رو تحمیل کنه؟؟؟هیچ کس تو این سایت جرات نمیکنه حداقل به شما یک چیزی رو تحمیل کنه.اتفاقا بر عکس شما من فکر میکنم این شمایی که داری حرفای خودت رو بر ما تحمیل میکنی.

من از مدیریت محترم سایت میخوام که بعد از خوابیدن تب و تاب انتخابات یک تاپیک باز بشه و بشینیم با هم بحث کنیم شاید حداقل زبون شما رو فهمیدیم.
بهزاد اقبالی آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از بهزاد اقبالی: