نمايش پست تنها
قديمي June 30th, 2010, 21:16   #21
golestanfx
Member

golestanfx's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: gorgan
تشکر از ايشان: 249 بار در 58 پست
golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)golestanfx (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به golestanfx
1

تقریبا" یک سال می شه که تو ف * ی * س * ب * و * ک با با بازی پوکر آشنا شدم واین بحث کاملا درک می کنم درسهای زیادی به آدم می ده اونم در مدت زمان کم شاید در زمان یک یا دو ساعت شما به مدیریت سرمایه و اینکه چقدر بر پیشرفت یک تجارت تاثیر میگذاره یاد بگیرید .به طور مثال

شما 10000$ سرمایه دارید میخواید پوکر بازی کنید . اگر شما برید سر میزی بشینید که در ابتدا شرط از 50$ و 100$ آغاز می شه بیشتر می تونید بازی کنید تا سر میزی بشینید که با 500$ و 1000$ آغاز می شه در حقیقت نشستن در میز دوم حساب کردن بر روی شانس و توقع بالا داشتن و در گیر شرطهای بالا شدن هستش و فقط شما امیدتون به این هستش که یک دست کارت خوب دستتون بیاد تا بتونید پول زیادی برنده بشید. اما وقتی شما می روید سراغ میز با شرط کمتر از اینکه یک یا دو یا 10 دست هم باخت بدید غمی ندارید چون با یک دست خوب نه تنها همه اون ضررا جبران می کنید بلکه سود هم می کنید .

البته توضیحی که دادم زیاد خودم خوشم نیومد باید بازی کنید تا منظورم متوجه بشید. پس اولین درسی که می تونید یاد بگیرید مدیریت سرمایه هستش.

یاد می گیرید که چطور بلوف بزنید به بازار یا اینکه چطور مچ بازار یگیرید بلوفش رو کنید . سر یک فرصت دیگه راجب این مورد مثالهای بهتری می زنم .

پ.ن این بحث جدی بگیرید . واقعا کمک بزرگی به آدم در ترید میکته البته بیشتر در روانشناسی ترید