نمايش پست تنها
قديمي May 22nd, 2009, 10:50   #4
markj88
Junior Member

markj88's Avatar

تاريخ عضويت: May 2009
محل سكونت: آفریقا جنوبی
تشکر از ايشان: 9 بار در 4 پست
markj88 (سطح 0)
Question اقا رضا

0

سلام اقا رضا اگه لطف کنین و این اکانت من پیرمرد رو پاک کنید ممنون میشم ( شوخی بود )
بعد از مدتها جستجو در اینترنت بالاخره یک فرومی رو پیدا کردیم که سرش به تنش بی ارزه شما هم همش پیغام میدین اگه با پست یا تاپیکی مشکلی دارین ببندینش و در ضمن از اسم این سایت برمیاد که در مورد سرمایه و پول و روش های درآمد و ... باید حرف زد نه در مورد وزرش چرا اگه تو قسمت ورزش در مورد پول دراوردن حرفی زده میشه خوبه مثلا شرط بندی روی تیم های فوتبال یا اگه بخش سینما وجود داره در مورد مسابقه ای مثلا تحت عنوان فیلنامه نویسی که به نفرات برتر جایزه نقدی بدن و ....
اگه می خوای سایتی که من بدبین خیلی بهش امید وار شدم و به شدت به آن دارم اعتماد می کنم مسیر خوبی رو داشته باشه باید از حاشیه دور باشه این مطلب رو به یاد داشته باش که اگه می خوای سایت سالمی داشته باشی باید جرئت ابتکار عمل داشته باشی و به همه ثابت کنی رئیس کیه !
من پیش نهاد می دم اگه لطف کنین و بخش های نامربوط رو پاک کنین و یک بخش داشته باشیم با عنوان انتقادات و پیشنهادات متشکرم می شوم

در ضمن ببین جوان من الان یک پام لبه گور !
اگه می خوای باز پیام بدی خواهش می کنم این اکانت من پیری رو پاک کن اگه من همین جوری بدون عضویت صفحه مورد نظر رو باز می کردم تا الان مطالب خودم رو پیدا می کردم ! ( این یکی رو جدی گفتم )
markj88 آفلاين است
2 تشکر کننده از markj88: