نمايش پست تنها
قديمي December 19th, 2010, 14:41   #37
Mostafa F
Senior Member

Mostafa F's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2010
محل سكونت: سرزمين جاويد
تشکر از ايشان: 934 بار در 172 پست
Mostafa F (سطح 1)Mostafa F (سطح 1)Mostafa F (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Mostafa F
4

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Mojtaba.s نمايش نوشته ها
یادمه یه سری از دوستان قبل از سهمیه بندی بنزین یه همچین حرفایی میزدن ولی دیدین که چندان تاثیری نداشت..چه بخوایم چه نخوایم این کار باید یه روزی انجام میشد همون طور که تو بیشتر کشورهای دنیا قبل این انجام شده ..اگه میخوایم جایی واسه پیشرفت داشته باشیم باید این کار صورت بگیره(این نظر شخصیه منه بدون هیچ تعصبی به شخص یا چیز دیگه ای)... متاسفانه خیلیا تو ایران هم خدا رو میخوان هم خرما رو.
سلام رفیق
من خیلی دوست یکی از اینها یعنی خدا یا خرما به مردم برسه ولی متاسفانه هیچکدوم نمیرسه تجربه چند سال گذشته اینو نشون میده...
حالا اگر قراره به همه به یه نسبت یارانه بدن خوب چرا یارانه ها رو به شیوه قدیمی به مردم نمی رسونن! شما مطمئنید اون مقداری که صرفه جویی میشه برا مردم هزینه میشه؟؟ نهاد مستقلی سراغ دارید نظارت داشته باشه؟؟

برا پیشرفت هم باید برنامه ریزی داشت حالا کی برنامه ریزی کنه؟ من؟ من که بی سوادم؟ پس کی؟ ار ه کارشناسان با مدرک تحصیلی معتبر که وقتی از تورم و یارانه حرف میزنن احساس کنم از من بیشتر میدونن یا حداقل چند نفر از اساتید فن اقتصاد اون حرفا رو تایید کنن.

در ضمن در کشورهای دیگه اگه قیمت ها به نرخ واقعیه و ازشون مالیات میگیرن در مقابل تسهیلات خیلی زیادی در اختیارشون میذارن که مطمئنا شما بهتر میدونید رفیق...

لابد میگید ما اول راهیم باید ریاضت پیشه کنیم! ولی مشکل اینجاست مسیر اشتباست...
موفق باشید...