نمايش پست تنها
قديمي March 6th, 2009, 12:44   #962
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید درزی نمايش نوشته ها
پیشنهادی دارم خدمت آقا رضای عزیز :
پس از برگزاری مسابقات خوب ترید و همین طور اکسپرت نویسی فکر می کنم زمان آن باشد تا با یک پلن خوب و همین طور طرح و نقشه کامل مسابقه بین سیستمها و روشهای معامله را برگزار کنید ، البته خودم نمی دانم چگونه می توان مطمئن شد که هر کس با استراتژی ثابتی در حال رقابت است ؟!! اما شاید شما و دوستان بدانید که چه باید کرد ، به هر حال پیشنهاد خامی است که باید روی آن کار شود ، فواید زیادی هم دارد ، مثلا شناسائی سیستمهای برتر و سپس تحلیل و بررسی بیشتر سیستمهای موفق در سایت ، شناسائی بهتر سیستمهای منتخب و ... ، یا علی .
با سلام به جناب درزی

برگزاری مسابقه بین سیستمهای معاملاتی، ایده جالبی است. ما هم قبلا بررسی هایی در این مورد انجام دادیم. اما بدلایلی، این ایده عملی نشد.

برخی مشکلاتی که در این راه وجود دارند عبارتند از:
۱- از کجا مطمئن شویم که یک شرکت کننده تنها بر اساس یک سیستم مشخص معامله می کند؟
۲- به احتمال زیاد یک شرکت کننده نمی تواند در تمام مدت مسابقه، بر اساس تمام سیگنالهای سیستم، پزیشن بگیرد. (زیرا در این صورت باید ساعتهای زیادی پای چارت باشد)
۳- اجرای این مسابقه مستلزم آن است که سیستمهای معاملاتی هر یک از شرکت کنندگان با جزئیات کامل در دسترس عموم قرار داشته باشد. در حالی که ممکن است برخی شرکت کنندگان تمایلی به اعلام عمومی جزئیات سیستم خود نداشته باشند.

۴- . . .

اگر برای این موارد راه حل عملی سراغ دارید، یا اگر مسابقات مشابه در سایتهای معتبر برگزار شده است، لطفا اعلام کنید.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Reza: