موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 4th, 2008, 16:28   #20
arvinfx
Senior Member

arvinfx's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 329 بار در 111 پست
arvinfx (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله saied نمايش نوشته ها
دوستان من هم برای چند دلیل بود که رفتم سراغ ubuntu کلی هم امکانات داره و من از امکاناتش کیف می کنم ولی فقط یک مشکل دارد برنامه های که ما عادت کردیم باهاشون کار کنیم توی ویندوز تو این نیست و بعضی نرم افزارهای بسیار کاربردی مثلا همین متاترید خودمون که رو نمیشه به راحتی نصب کرد باید از یک برنامه جانبی استفاده کنید تا بتوانید برنامه های تحت ویندوز رو در Ubuntu نصب و اجرا کنید من هرچقدر راهنمایی خواستم در انجمن های ابنو برام آرمان شون رو گفتن که ال شود بل شود گفتم بابا این برنامه پدر مادر داره رایگان هم هست اما قبول نکردن برای همین من بتور کامل از ویندوز محاجرت نکردم ولی این رو می توانم به جرعت بگم تا 4 سال آینده حتمی رقیب بسیار جدی برای ماکروسافت خواهد بود هر ورژن جدیدش که میاد کلی بهتر شده این هم عکس از ابنوی من که برام امده نمی دونید اولین سی دی اورجینال رو دست گرفتن ان هم به این شکل که مفت بفرستن در خونت چه حالی میده . البته من نتونستم تا امدن سی دی صبر کنم از روی سایتشان دانلودش کردم نصب کردم حدود 2 یا 3 ماه بعدش سی دی امد علتش هم من مابین دو نسخه درخواست دادم انام صبر کرده بودن نسخه جدید رو بفرستن
بقیش هم مشکلات پست ما بود .

اين سيستم عامل ساخت كدوم كشوره؟