موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 4th, 2008, 11:53   #16
saied
Senior Member

saied's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2005
تشکر از ايشان: 780 بار در 237 پست
saied (سطح 0)
0

دوستان من هم برای چند دلیل بود که رفتم سراغ ubuntu کلی هم امکانات داره و من از امکاناتش کیف می کنم ولی فقط یک مشکل دارد برنامه های که ما عادت کردیم باهاشون کار کنیم توی ویندوز تو این نیست و بعضی نرم افزارهای بسیار کاربردی مثلا همین متاترید خودمون که رو نمیشه به راحتی نصب کرد باید از یک برنامه جانبی استفاده کنید تا بتوانید برنامه های تحت ویندوز رو در Ubuntu نصب و اجرا کنید من هرچقدر راهنمایی خواستم در انجمن های ابنو برام آرمان شون رو گفتن که ال شود بل شود گفتم بابا این برنامه پدر مادر داره رایگان هم هست اما قبول نکردن برای همین من بتور کامل از ویندوز محاجرت نکردم ولی این رو می توانم به جرعت بگم تا 4 سال آینده حتمی رقیب بسیار جدی برای ماکروسافت خواهد بود هر ورژن جدیدش که میاد کلی بهتر شده این هم عکس از ابنوی من که برام امده نمی دونید اولین سی دی اورجینال رو دست گرفتن ان هم به این شکل که مفت بفرستن در خونت چه حالی میده . البته من نتونستم تا امدن سی دی صبر کنم از روی سایتشان دانلودش کردم نصب کردم حدود 2 یا 3 ماه بعدش سی دی امد علتش هم من مابین دو نسخه درخواست دادم انام صبر کرده بودن نسخه جدید رو بفرستن
بقیش هم مشکلات پست ما بود .

saied آفلاين است پاسخ با نقل قول
5 تشکر کننده از saied: