موضوع: نقد اول
نمايش پست تنها
قديمي August 18th, 2009, 15:39   #19
ehsantrader
Senior Member

ehsantrader's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
محل سكونت: زیر نور ماه
تشکر از ايشان: 1,763 بار در 596 پست
ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)ehsantrader (سطح 3)
0

متاسفم که ما ایرانی ها به جز دعوا کردن به کار دیگری نمیرسیم

متاسفم که ما ایرانی ها به همدیگر احترام نمیگذاریم

متاسفم که عقب مانده هستیم

متاسفم که ....

...

...

این کار ها اسمش نقد نیست دعوا کردنه

اصلا چی رو می خواهید نقد کنید ؟

اینکه مصطفی امام سرش شلوغه ؟ وقت نمیکنه زیاد به تاپیکش سر بزنه ؟

اینکه مصطفی راست گفته یا دروغ ؟ اینکه آیا با گراف هاش ما رو دست انداخته ؟

اینکه اگه وقت نداره نباید تاپیک بزته ؟ اینکه ایا کاسه داغ تر از آش شدین ؟

اینکه امیر بابک پست های خلاف قانون رو حذف میکنه ؟

به خدا عجب آدمهائی هستین من همین 2 روز پیش کل تاپیکم حذف شد سر سو تفاهم ولی هرگز به خودم اجازه ندادم به کسی بی احترامی کنم اونم به امیر بابک که خاک این سایت رو خورده ! به کسی که وقتی یک تاپیک میزنه هر یوزر با شعوری میتونه کلی چیز ازش یاد بگیره !

اگر پستی حذف شده حتما باید حذف میشده اگه همین الان تاپیک من حذف بشه بازم باید حذف بشه چون هر جائی قانون داره اینجا مسلما باغ وحش نیست که هر کس هر کاری دلش خواست بکنه هر کی خواست فحش بده هر کی خواست دعوا کنه هیچ کس هم نگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

چرا ما ایرانی ها چشم نداریم موفقیت همدیگه رو ببینیم ؟ چرا ؟

سوال من اینه ؟ مگه مصطفی امام کسی رو مجبور کرده اکسپرتشو بخره ؟ یا کسی سر این ماجرا ضرر کرده ؟

اصلا قراره از این بحث های 100 تا 1 غاز به کجا برسید ؟

چرا هر وقت کسی تو این سایت می خواد رنگ و بوی یاس و نامیدی رو پاک کنه باید باش این جوری برخورد بشه ؟

یادمه یه زمانی همین بلا رو سر مهندس سلیمی اوردن : استیتمنتی گذاشت که به ما ملت بفهمونه فارکس شدنیه !

یک ملت عقب مونده ریختن سرش که نه آقا استیتمنتت ساختگیه !!!!! حالا چرا ؟ چون از 100 هزار دلار پول تو 1 سال و نیم یک میلیون و هشتصد هزار دلار پول تولید کرد و چون ما ها بلد نیستیم پس اون داره دروغ میگه !!!!!
خوب معلومه هر کس دیگه باشه دیگه انگیزه و رغبتی برای ادامه کار پیدا نمیکنه !

آخه ما ایرانیا کی قراره آدم بشیم ؟ کی ؟

و در آخر : مصطفی امام دقیقا ملت رو شناخته که سیستمش رو معرفی نمیکنه کار خوبی هم میکنه ! حالا شما میگی اصلا سیستم خوب نداره بگو نداره مهم نیست !

امیر بابک هر چیزی رو پاک میکنه خوب کاری میکنه : دمش گرم دستش درد نکنه حتی اگه دوباره بره کل تاپیک منو حذف کنه !

تا کی قراره این بحث ها ی بی خود بی ارزش تو سایت باشه ؟ تاکی ؟

آیا این تاپیک ارزش علمی داره ؟ یا ارزش معنوی یا ...