نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 15:09   #1573
Aamed
Senior Member

Aamed's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,468 بار در 363 پست
Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)Aamed (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aamed
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
همیشه عمر در این فکر بودم و هستم علت این بیچارگی و عقب موندگی این همه سالیان برای من و جامعه ای که درش بودم چیه؟؟؟...همیشه به این اندیشیدم که چه شد ایران اینطور شد و در پی این اندیشه هی خوندم و خوندم و خوندم و شنیدم و شنیدم و شنیدم و پرسیدم و پرسیدم و بحث کردم.....در اوایل مثل اکثر مردم فکر میکردم که این مشکل از افرادی غیری ایرانی و از بیرون بما تحمیل شده وگرنه ایران الان باید مثل خیلی خیلی وقت پیش ها دراوج شکوفایی و حتی بهتر می بود...با بیشتر شدن تجربم دریافتم که باید علت در خودمون جستجو کنم نه فقط در بیرون...فهمیدم که علت اینها همش خودمم و خودمونیم.....فهمیدم که خودم چیزی رو رعایت نمی کنم و لی انتظار بیش از بیجا دارم تا دیگران رعایت کنند...دیدم که در عین اینکه داد می زنم دموکراسی با این حال در وجودم و در فتارم شخصی بشدت دیکتاتور هستم.....دیدم که هر چه به دیگران خرده می گیرم و بعنوان عیبشون سر پرچم میکنم و نشون بقیه میدم خودم دارم بدتر از طرف مقابل انجامش میدم.
در تمام مدتیکه این رو فهمیدم همیشه سعی کردم این اخلاق رو از خودم دور کنم ،سعی کنم اگر میخوام دیکتاتوری نباشه اول از خودم شروع کنم..... در تمام مدتیکه در سایت فعالیت کردم هم رویه ام همین بوده و همواره سعی کردم با این نوع کژاندیشی رایج مبارزه کنم و این نوع کژاندیشی رو برای همه روشن و اشکار کنم.
در تمام مدت سعیم این بوده و میدونم در طی این مدت و این تلاشم خطا هم بسیار داشتم ولی هر خطایی که داشتم این خطاهاییکه در بالا گفتم و گریبانگر جامعه شده رو مرتکب نشدم.
نه جناب اقبالی......مطمئن باش که من اصلا و عمرا دیگه دم از شرافت نخواهم زد اونم در جاییکه شرافت فقط حرفه و مزاح....اونم در جاییکه شرافت کلمه ایست برای بهره بردای.....من اشتباه کردم این کلمه نا اشنا رو اینجا بکار بردم و به اشتباه خودم اعتراف میکنم.
جناب اقبالی من در پستهایی که زدم و شما ناراحت کرده هیچ وقت و هیچ وقت اصلا و ابدا نه کنایه ای به شخص شما زدم و نه خواستم با شما دشمنی(یا یقول خودتون از در رقابت) وارد بشم.....من اگر در پستم در تاپیک "امار های اقتصادی" حرفی زدم قصدم اعتراض به رویه یک بام دوهوایی بود که توسط مدیران در تصمیم گیری برای عدم بحث سیاسی در سایت ،اتخاذ شده بود......من اگر به اقای البرز گفتم درود بر شرافتت معنی حرفم این نبود که بهزاد اقبالی بی شرفه،بلکه حرفم این بود که می بینم کس دیگه ای هم به این رویه معترضه و در این روند اعتراضش از تهمتا نمی ترسه...من اگر گفتم که کسانی تهمت حق دوستی رو ادا نکردن می زنند منظورم افرادی بود که در اون تاپیک اومدن دقیقا این حرف رو زدند...منظورم دقیقا شخصی بود که اومده در پروفایل شما پیغام گذاشته:
"حیف شما که یکسال وقتت رو اینجا تلف کردی"
منظورم شما نبودی و نمی دونم که چرا بخود گرفتی .....ولی مهم نیست.....مهم می دونی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهم اینه که من زاویه ای از شخصیتت برام رو شد که تا حالا مخفی بود ....زاویه ای که اگر کسی حتی قسم میخورد من باورم نمیشد که اینجوری باشی.
جناب اقبالی و بقیه دوستان و افراد حاضر در سایت
من صد در صد اشتباه کردم...من معترفم که طرز تفکرم اشتباهه.....من الان در پیشگاه شما می پذیرم که پست زدنم در اون تاپیک اشتباه بوده ...می پذیرم که دستخوش احساسات و تب انتخابات شدم و بخاطر همین دوستان رو از خوندم رنجوندم....ولی.....ولی......ولی
یکی بیاد بمن بگه ایا در اثبات حرفام(حتی اشتباه) به هرکاری دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا برای اینکه ناراحتیم رو از کسی نشون بدم به هر روش ضد دموکراتیک و غیر انسانی دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر کسی نمونه ای سراغ داره بیاد بگه و اصلا و ابدا رو در وایسی نکنه....ولی ...ولی ....همزمان هم برید و پست جناب اقبالی رو دوباره بخونید و قضاوت کنید ......دوباره بخونید و ببنید که کسیکه دم از اصلاحات و طرفداری از دموکراسی و انسانیت می زنه به چه روشی داره با یک فردی که بقول خودش دوست قدیمی و محترمی بوده چگونه حسابش رو تصفیه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟....چگونه با روشی که اتفاقا و از قضا چند روز پیش یک فرد در مناظره با رقیبش انجام داد میخواد حقانیت خودش و پس بودن و بی شرف بودن من رو ثابت کنه؟؟؟
اصلا گیریم من لجن...گیریم که من پست...گیریم که من بی شرف ....ولی ایا با این همه صفات من در برخورد با مسایل روش رو کردن مسایل خصوصی دیگران رو در پیش گرفتم؟؟؟؟؟...یا جناب اقبالی؟؟؟؟؟
دیگه اهمیت نداره در موردم چی فکر میکنید....اصلا برام اهمیت نداره که اثبات بشه من در همه موارد اشتباه کردم...اصلا من بدون تلاش شما برا اثبات اینها خودم می پذیرم که اشتباه کردم ...می پذیریم لایق صفاتی هستم که ممکنه بهم بدید...ولی..ولی:
فقط همین موضوعی که گفتم رو قضاوت کنید برام کافیه.....قصاوت کنید که ایا بیان مسایل خصوصی (تاره اونهم به تعبیر خودت و به سود خود بصورت یکطرفه) در مواجهه و مقابله با یک فرد کار درستیه یا نه؟؟؟؟؟
با احترام
کلاید
سلام کلاید عزیز
خوب هستی عزیز دل برادر؟
با بهزاد اقبالی مشکل داری؟ با شیخ مهدی کروبی یا با مدیریت سایت؟ اول تکلیف خودت رو مشخص کن.
اگر با مدیریت مشکل داری چرا در تاپیک بهزاد می نویسی؟ مگر یادت رفته بهزاد چه قدر برای انتقال تجربیاتش به شما وقت گذاشت. هر کسی که نداند من که شاهد بوده ام. مطالبی را که حتی به من به عنوان صمیمی ترین دوستش در این فروم نداد به شما داد. آنروز من به بهزاد انتقاد نکردم چرا مطالب به این با ارزشی را به یک شخصیت مجازی می دهد، چون فکر می کردم شما را کامل می شناسد!!! اما زمان مشخص کرد شما تنها یک شخصیت مجازی هستید که حتی حرمت زحمات دیگران را هم در قبال خود به فراموشی می سپارید. چرا یکبار هویت خود را فاش نکردی؟ چرا به یکباره غیب شدی و با اینکه اعلام کرده بودی با سیاست های اینجا مشکل داری دوباره برگشتی؟ بهزاد چه از شما می دانسته که بازگو کردنش این همه شما را برآشفته کرده؟ کلاید عزیز شرافت نه حرفه و نه مزاح، شرافت یعنی حرمت را نگه داشتن. شرافت یعنی احترام قائل شدن برای نظرات دوست و دشمن. شرافت یعنی نمک خوردن و نمکدون نشکستن. بحث جانبداری از بهزاد نیست، من هم با بهزاد اقبالی دوست هستم و هم با البرز عزیز(Lastnight)؛ اتفاقا بر سر کاندیدای مورد حمایت بهزاد، بارها با هم بحث کرده ایم و به تفاهم نرسیده ایم. اما این دلیل نمی شود که من وی را به عنوان یک دوست صمیمی در یک محیط عمومی زیر سوال ببرم. نظر او برای من محترم است و نظر من برای او. دوستی ما سر جای خودش و رای و نظر انتخاباتیمان هم درجایگاه خودش.
شما که میخوای دیکتاتوری وجود نداشته باشد و اول از خودت شروع می کنی، چرا نمی پذیری که اگر در این انجمن حاضر هستی باید به قوانین انجمن احترام بگذاری و قانون می گوید اگر مخالف پست یا مطلبی هستی تنها اجازه داری آنرا گزارش کنی و مبنای قضاوت و اجرای قانون مدیران سایت می باشند. اگر هم قوانین فروم سرمایه را قبول نداری پس چرا اصلا اینجا حضور داری؟

آرزومند بهترین آرزوهای شما
حامد خسروی
6 تشکر کننده از Aamed: