نمايش پست تنها
قديمي June 9th, 2009, 13:43   #1567
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله clyde_barrow نمايش نوشته ها
همیشه عمر در این فکر بودم و هستم علت این بیچارگی و عقب موندگی این همه سالیان برای من و جامعه ای که درش بودم چیه؟؟؟...همیشه به این اندیشیدم که چه شد ایران اینطور شد و در پی این اندیشه هی خوندم و خوندم و خوندم و شنیدم و شنیدم و شنیدم و پرسیدم و پرسیدم و بحث کردم.....در اوایل مثل اکثر مردم فکر میکردم که این مشکل از افرادی غیری ایرانی و از بیرون بما تحمیل شده وگرنه ایران الان باید مثل خیلی خیلی وقت پیش ها دراوج شکوفایی و حتی بهتر می بود...با بیشتر شدن تجربم دریافتم که باید علت در خودمون جستجو کنم نه فقط در بیرون...فهمیدم که علت اینها همش خودمم و خودمونیم.....فهمیدم که خودم چیزی رو رعایت نمی کنم و لی انتظار بیش از بیجا دارم تا دیگران رعایت کنند...دیدم که در عین اینکه داد می زنم دموکراسی با این حال در وجودم و در فتارم شخصی بشدت دیکتاتور هستم.....دیدم که هر چه به دیگران خرده می گیرم و بعنوان عیبشون سر پرچم میکنم و نشون بقیه میدم خودم دارم بدتر از طرف مقابل انجامش میدم.

در تمام مدتیکه این رو فهمیدم همیشه سعی کردم این اخلاق رو از خودم دور کنم ،سعی کنم اگر میخوام دیکتاتوری نباشه اول از خودم شروع کنم..... در تمام مدتیکه در سایت فعالیت کردم هم رویه ام همین بوده و همواره سعی کردم با این نوع کژاندیشی رایج مبارزه کنم و این نوع کژاندیشی رو برای همه روشن و اشکار کنم.

در تمام مدت سعیم این بوده و میدونم در طی این مدت و این تلاشم خطا هم بسیار داشتم ولی هر خطایی که داشتم این خطاهاییکه در بالا گفتم و گریبانگر جامعه شده رو مرتکب نشدم.

نه جناب اقبالی......مطمئن باش که من اصلا و عمرا دیگه دم از شرافت نخواهم زد اونم در جاییکه شرافت فقط حرفه و مزاح....اونم در جاییکه شرافت کلمه ایست برای بهره بردای.....من اشتباه کردم این کلمه نا اشنا رو اینجا بکار بردم و به اشتباه خودم اعتراف میکنم.

جناب اقبالی من در پستهایی که زدم و شما ناراحت کرده هیچ وقت و هیچ وقت اصلا و ابدا نه کنایه ای به شخص شما زدم و نه خواستم با شما دشمنی(یا یقول خودتون از در رقابت) وارد بشم.....من اگر در پستم در تاپیک "امار های اقتصادی" حرفی زدم قصدم اعتراض به رویه یک بام دوهوایی بود که توسط مدیران در تصمیم گیری برای عدم بحث سیاسی در سایت ،اتخاذ شده بود......من اگر به اقای البرز گفتم درود بر شرافتت معنی حرفم این نبود که بهزاد اقبالی بی شرفه،بلکه حرفم این بود که می بینم کس دیگه ای هم به این رویه معترضه و در این روند اعتراضش از تهمتا نمی ترسه...من اگر گفتم که کسانی تهمت حق دوستی رو ادا نکردن می زنند منظورم افرادی بود که در اون تاپیک اومدن دقیقا این حرف رو زدند...منظورم دقیقا شخصی بود که اومده در پروفایل شما پیغام گذاشته:

"حیف شما که یکسال وقتت رو اینجا تلف کردی"

منظورم شما نبودی و نمی دونم که چرا بخود گرفتی .....ولی مهم نیست.....مهم می دونی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم اینه که من زاویه ای از شخصیتت برام رو شد که تا حالا مخفی بود ....زاویه ای که اگر کسی حتی قسم میخورد من باورم نمیشد که اینجوری باشی.

جناب اقبالی و بقیه دوستان و افراد حاضر در سایت
من صد در صد اشتباه کردم...من معترفم که طرز تفکرم اشتباهه.....من الان در پیشگاه شما می پذیرم که پست زدنم در اون تاپیک اشتباه بوده ...می پذیرم که دستخوش احساسات و تب انتخابات شدم و بخاطر همین دوستان رو از خوندم رنجوندم....ولی.....ولی......ولی

یکی بیاد بمن بگه ایا در اثبات حرفام(حتی اشتباه) به هرکاری دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا برای اینکه ناراحتیم رو از کسی نشون بدم به هر روش ضد دموکراتیک و غیر انسانی دست زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی نمونه ای سراغ داره بیاد بگه و اصلا و ابدا رو در وایسی نکنه....ولی ...ولی ....همزمان هم برید و پست جناب اقبالی رو دوباره بخونید و قضاوت کنید ......دوباره بخونید و ببنید که کسیکه دم از اصلاحات و طرفداری از دموکراسی و انسانیت می زنه به چه روشی داره با یک فردی که بقول خودش دوست قدیمی و محترمی بوده چگونه حسابش رو تصفیه میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟....چگونه با روشی که اتفاقا و از قضا چند روز پیش یک فرد در مناظره با رقیبش انجام داد میخواد حقانیت خودش و پس بودن و بی شرف بودن من رو ثابت کنه؟؟؟

اصلا گیریم من لجن...گیریم که من پست...گیریم که من بی شرف ....ولی ایا با این همه صفات من در برخورد با مسایل روش رو کردن مسایل خصوصی دیگران رو در پیش گرفتم؟؟؟؟؟...یا جناب اقبالی؟؟؟؟؟

دیگه اهمیت نداره در موردم چی فکر میکنید....اصلا برام اهمیت نداره که اثبات بشه من در همه موارد اشتباه کردم...اصلا من بدون تلاش شما برا اثبات اینها خودم می پذیرم که اشتباه کردم ...می پذیریم لایق صفاتی هستم که ممکنه بهم بدید...ولی..ولی:

فقط همین موضوعی که گفتم رو قضاوت کنید برام کافیه.....قصاوت کنید که ایا بیان مسایل خصوصی (تاره اونهم به تعبیر خودت و به سود خود بصورت یکطرفه) در مواجهه و مقابله با یک فرد کار درستیه یا نه؟؟؟؟؟

با احترام

کلاید
خوب چی شد؟؟؟؟؟......کسی دیگه حرفی نداره؟؟؟؟//...جناب امیر بابک،جناب پیروزی،جناب طاهری ،جناب هورزاد،جناب وحید(مدیر جدید) و.....بقیه دوستان و اعضا نظری ندارید؟؟؟؟؟
دیگه اینجا نظراتتون تموم شد؟؟؟؟؟......یا اینکه فکر میکنید این روش درسته؟؟؟؟؟؟؟...یعنی صحه می زارید به این کار؟؟؟؟؟

نگید که حرف خصوصی نبوده...مگه حتما باید از خانوادم حرف میزد تا خصوصی میشد؟؟؟؟....یا اینکه تازگیها کارها و حرفایی که بین 2 نفر رد و بدل شده هم جز موارد عمومی محسوب میشه؟؟؟؟؟؟
مگه اینکه در مورد چه کسی چی گفتم اونم در پیغام خصوصی یک مطلب عمومیه؟؟؟؟؟؟

اگر از خانوادم چیزی می دونست چطور؟؟؟؟؟

پس اگر پیغام کسی رو جواب ندم...اگر یک زمان کسی بهم چیزی یاد داد....اگر حتی حتی حتی بی ادبی کنم جوابش اینه بحثهای خصوصی علنی بشه؟؟؟؟؟

اصلا من بقول اقای اقبالی ادم چاپلوس ...اصلا من عوضی...اصلا من بی ادب....بیمعرفت...نامرد
ولی ایا این روش در مواجهه با من اخلاقیه؟؟؟؟...عین ادبه؟؟؟؟؟...عین معرفته؟؟؟؟؟؟

برای حرفایی ایشون در اون پست زد جواب هست ولی باید خیلی موارد خصوصی رو بشه....ولی مطمئن باشید که من از این روش استفاده نمی کنم
برای جواب ندادن هم دلیل هست نه به اون علتیکه ایشون فرمودند...که چقدر دلم می سوزه که قبلا به ایشون و شاهرودی گفته بودم علت برخی محدودیتهای من چیه...خیلی خیلی دلم می سوزه از این موضوع...ولی مهم نیست....جای دلیلش هم اینجا نیست.

بگذریم.....من مظلوم نمایی کردم یا اینکه علنا پذیرفتم اشتباه و خطا از من و پرسیدم این کار ایشون اسمش چیه؟؟؟؟؟

لطفا دوستان و اعضایی که در سایت هستید و در همه موارد پست میزنید لطف کنید یک جواب اره یا نه بمن بدیدچ

اینکار ایشون در بر خورد با یک ادم پست و بی معرفت ایا خودش بی اخلاقی هست یا نه؟؟؟؟؟

جواب رو فقط و فقط برای فهم خودم میخوام...میخوام بدونم اینهمه عمر دراین مورد ایا اشتباه فکر میکردم یا درست؟؟؟؟.....میخوام بدونم این رویه که در مقابله با یک فرد (هر چند خاطی) با روش افشا کردن موارد خصوصی بین دو طرف ،برخورد میشه،ایا درسته یا نه؟؟؟؟....قصدم هم مظلوم نمایی نیست و همین الان هم اعلام میکنم من ظالمم ولی به سوالم حتما جواب بدید...نه برای اینکه مشخص بشه اقای اقبالی گناهکار یا بیگناه بلکه برای فهم خودم و برای اینکه ببینم یک عمر روی عقیده ای اشتباه بودم یا نه؟؟؟؟؟

با احترام

کلاید
تشکر کننده از clyde_barrow: