نمايش پست تنها
قديمي August 29th, 2005, 01:38   #2
ghazmar
مدیر سابق تالار عمومی فارکس و سیگنالها

ghazmar's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2004
محل سكونت: Iran - Karaj
تشکر از ايشان: 882 بار در 227 پست
ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)ghazmar (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghazmar
0

pey عزيز،
قبل از هر چيز ممنونم که مطلب ات رو به سر جاي خودش منتقل کردي.
من سعي مي کنم تا جايي که بتونم به مطالبي که نوشتي پاسخ بدم. اميدوارم که بتونه به ترميم ذهنيتي که در تو ايجاد شده کمک کنه.
1. در مورد بحث آقاي قرمر اصلا قصد ندارم وارد بازي جنجال بشم. مطلبشون رو توي گفتگوي آزاد هم خوندم. اما حاشيه هميشه هست و هيچي هم همراش نداره. بگذريم. فقط يه توضيح کوتاه: همون طور که در پاسخ به ايشون هم نوشتم، نه pey عزيز، ما در جلسه دادگاه به سر نمي بريم، تا زماني که کسي ادعايي رو بکنه که .... مگه خود تو وقتي اومدي، چنين جرياني داشتيم؟ يا حامد؟ يا محمودخان؟ يا البرتيني؟ يا صبا؟ يا اليوت؟ يا اينديپندنت؟ يا خيلي هاي ديگه که به اين جمع اضافه شده ان و الان خيلي هاشون دارن واقعا مطالب خوبي مي نويسن...pey عزيز، ما اينجا بيشتر از 1600 تا عضو داريم. معمولا بيشتر از 10 عضو هم زمان وصل هستن و دارن مي خونن و مي نويسن. تا حالا با چند نفر اين مشکل پيش اومده؟ چرا؟
2. اتفاقا خودت اشاره خوبي کردي. مهماني مجازي. گرچه فوروم تفاوت هاي زيادي با مهموني داره، اما من فقط تيکه مجازي اش رو مي گيرم. حتما خودت مي دوني، محيط هاي مجازي مشخصه هاي خوب و بد منحصر بفردي دارن که توي دنياي واقعي اصلا پيدا نمي شه...
3. به نظر من که تا حالا همه نظراتشون رو گفته ان و هر کس هم نظري در مورد اون داشته مطرح کرده. مگه منعي داشته؟ مثلا اگه الان البرتيني بياد يه پترن بذاره، ما مي گيم تو نبايد حرف بزني چون ...؟؟؟!!! نه! اصلا نه! يقين دارم که حتي نوشتن چيزي که الان نوشتم بعضي رو - از جمله خودم رو - ناراحت کرده که تو چرا اين رو نوشتي؟ البرتيني دوست همه ماست و از کال مارجين شدن اش همه ناراحت شديم. اين مساله هيچ چيزي از ارزش اون براي ما کم نمي کنه. به هيچ وجه. به هر حال من تا حالا نديدم در اين زمينه مشکلي داشته باشيم. اما اگه يکي مي خواد با کلاس گذاشتن وارد سايت بشه، اون ديگه مشکل خودشه و بايد تبعاتش رو هم بپذيره...
4. در پاسخ به چند آيتم بعدي با هم بگم: هيچ کس فکر نمي کنه که فروش اکسپرت، انديکاتور، فورکست، تحليل يا هر چيز ديگه اي و يا آي-بي بودن مشکل داشته باشه. تا جايي که من ديدم فقط استينگ بود که با نوشتن فورکست مخالف بود. اما حتي استينگ هم با احترام به نظر جمع، ديگه صحبتي در اين مورد نکرد، با اينکه مي دونم هنوز هم مخالفه... و حقيقتا بزرگوارانه نظر جمع رو پذيرفت.
چيزي که خود من به شخصه باهاش مشکل دارم و ديدم که ديگران - مثل FX و مجيد و ... - هم باهاش مشکل دارن، دروغه. خود شما اگه ببيني يکي داره سيگنال مي ده، بعد هفته بعد مي آد سيگنال هاي هفته هاي قبل رو عوض مي کنه، براي اينکه پرفورمنس مثبت نشون بده، سعي نمي کنه به ديگران بگي که اين بابا داره کلاهبرداري مي کنه؟
اين اون چيزيه که ما باهاش مشکل داريم، وگرنه سر جريان پيدا شدن طلا توي امريکا هم اونايي سود بردن که بيل فروختن!!!
pey عزيز. - به دور از هر تعارفي - من خودم شاهد بودم که استينگ فقط توي يه پوزيشن به اندازه ضرر همه بچه هايي که توي فوروم تا حالا کال مارجين شده ان، سود برد. اما تا حالا استينگ اومده بگه من معلمم و شماها شاگرد؟ اومده بگه من پدر فارکس ايران هستم؟ اومده بگه شماها بلد نيستين و من بلدم؟ اما در عوض چيزي که من ديدم، مديريت تالارش رو کرده و کماکان مثل قبل پترن هاش رو گذاشته و مطالبش رو نوشته.
چيزي که ما باهاش مشکل داريم اينه که يکي بياد بگه من از خيلي وقت پيش ها بودم و همه چيز بلدم و هزار تا هم سود مي گيرم و شماره تلفنم هم اينه... گرچه حتي اگه اين کار رو توي آگهي ها بکنه، بازم کسي باهاش کاري نداره!
چيزي که ما باهاش مشکل داريم، اينه که کار يکي ديگه رو، انديکاتور يکي ديگه رو، اکسپرت يکي ديگه رو ورداريم و به اسم خودمون قالب کنيم.
وگرنه تا حالا بچه ها کم انديکاتور گذاشته ان؟ حتي کساني مشخص انديکاتورهايي رو که خودشون باهاشون کار مي کردن رو گذاشتن. FX تمام تجربياتش رو در مورد انديکاتورها، خيلي ساده و مختصر مي آد مي گه. محمود - اميدوارم اشتباه نکرده باشم و محمود بوده باشه - مي آد تاپيک به اون خوبي مي زنه و در مورد انديکاتورها مطلب مي نويسه. خود من چه دليلي داشت که ساعت ها وقت بذارم و اکسپرتي رو که قلم خواسته بود، يا fx4cast خواسته بود براشون بنويسم؟
اگه قرار بود ما با فروش فورکست و تحليل و امثال اون مشکل داشته باشيم، تا الان FX Unigma و FX Thought و Stormy و ... رو مرتد اعلام کرده بوديم و آوردن نام ساکسو بانک و دويچا بانک و ميزهو و امثلا اينها، کفاره داشت!
در مورد فعاليت اقتصادي سايت هم، من به هيچ وجه تصميم گير نيستم. من فقط و فقط مدير تالار عمومي سرمايه هستم و بس. بعبارت ديگه بيشتر يه کاربر ساده سايت هستم، مثل بقيه. در مورد فعاليت اقتصادي سايت، پذيرش آگهي، يا هر کار ديگه اي از اين دست، آقا رضا بايد تصميم بگيرن. چيزي که هست، من، مجيد، استينگ، آقاي رشيدي... با دونستن اينکه مديريت فقط زحمت آدم رو اضافه مي کنه و بعضي وقتا هم آدم بايد حرف هايي رو بشنوه که ...، اين مسؤوليت رو پذيرفته ايم و انتظاري هم نداريم. تا جايي هم که تا حالا از دستمون براومده، اين کار رو کرده ايم. قضاوتش ديگه به عهده من نيس.

دست آخر، از لطف و توجهي که داشتي - که باعث شده اين قدر وقت بذاري و اين مطالب رو بنويسي، ممنونم. من هم اميدوارم بچه ها - همين طور هم خود من - بتونن از اطلاعات و تجربياتي که توي سرمايه به راحتي و بدون هزينه و چشمداشتي داره ارائه مي شه، استفاده کنن و چه توي فارکس و بازارهاي مالي اون ها رو به کار ببندن و سود ببرن و چه توي جاهاي ديگه زندگي شون استفاده کنن و باعث پيشرفت شون بشه.

اگه بچه هاي خوب اين سايت هم دارن مي نويسن...خودت مي دوني براي چيه...تنها صداست که مي ماند...

مخلصم!
ghazmar آفلاين است پاسخ با نقل قول