نمايش پست تنها
قديمي November 20th, 2009, 02:57   #13
ar460ash
Senior Member

ar460ash's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 2,134 بار در 596 پست
ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)ar460ash (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله auto_chartist نمايش نوشته ها
سلام

متاسفانه كسانيكه بدون علم و دانش وارد بورس ميشوند و ضرر ميكنند سهامي مانند صدرا را مثال ميزنند كه اگر شما سهم را در 4000 تومان ميخريديد الان بدبخت بوديد اما من ديده ام افرادي را كه روي همين صدرا سودهاي 50 تا 100 درصد گرفته اند
نميدانم چرا كسي كالسيمين يا چادرملو را مثال نميزند

نوسان ذات بازار است اين را فراموش نكنيم
تفاوت بورس با فاركس اين است كه پول شما در بورس ازبين نميرود

اگر يكنفر را در بورس پيدا كرديد كه در سبد سهام خود صدراي 4000 هزار توماني دارد اگر از او سوال كنيد كه تحليل بنيادي و تحليل تكنيكال يعني چه

به شما خواهد گفت: نميدانم

اگر بخواهم مثال صدراي شما را با يك مثال پاسخ بدهم كار اشتباهي است چون جواب به يك مثال اشتباه است
ولي يادي از گذشته ها ميكنم
سهم زير روزي بود 200 تومان روزي شد 3400 تومان .ميدانيد اكه با يك تحليل بسيار بسيار ساده از قيمت جهاني روي ميتوانستيد اين سهم را بخريد
در مورد صف فروش هم بايد بگويم:

حرفه اي ها در صف فروش ميخرند و در صف خريد ميفروشند

........
نمودارهاي زير خام هستند افزايش سرمايه و پرداخت سود اعمال نشده است
من هرچی میخوام جواب پست های ... شما و ایدی تیمکال رو ندم نمیشه .

اخه من اگه دارم این حرف رو میزنم خودم دارم توی بورس کار میکنم شمایی که اینقدر ادعا دارید نمیدونم چرا 2 ساله سمت بورس نرفتید!!!

اقای علامه دهر .

اومدی میگی چرا کسی چادرملو رو یا کالسیمین رو مثال نمیزنه:

نمودارهای چادرملو و کالسیمین توی پیوست اومده.

همونطور که توی صفحه چادرملو مشاهده میکنید این سهم در حال حاضر برای تعدیل منفی بسته شده و هنوز سود سال گذشته سهم هم پرداخت نشده.

کالسیمین هم ضمیمه شده.

روند قیمتی این سهام هم کاملن قابل مشاهده است.

در مورد از بین نرفتن پول توی بورس ولی از بین رفتن فارکس یه ایتم دیگه هم به غیر از اینها وجود داره بانک -اوراق مشارکت-سود بدون ریسک و دردسر .

شما طوری در مورد خروج از سهم حرف میزنید که انگار یه واگرایی دیدید کار تمومه اگه این طور بود که الان نصف دارایی بورس دست ادمهایی مثل تو بود که میتونستن واگرایی رو خوب تشخیص بدن یا خط روند رو خوب بکشند یا الیوت رو بلد باشند.

میگید حرفه ای ها در صف فروش میخرندو......اخه این چادر ملو از اون بالا که می ریخت هی صف فروش میشد اون حرفه ای شما اگه به این جمله ای که میگید عمل میکرد که مثل شما باید بورس رو میگذاشت کنار میومد یه تاپیک اینجوری وا میکرد.این جمله ای که نوشتید درسته ولی فقط برای بازاری که ساید میزنه یا صعودیه صدق میکنه نه هر بازاری
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg chador.jpg‏ (36.5 کیلوبایت, 16 نمایش)
نوع فايل: jpg kalsimin.jpg‏ (36.2 کیلوبایت, 14 نمایش)

آخرین ويرايش توسط ar460ash در November 20th, 2009 و ساعت 03:34
ar460ash آفلاين است پاسخ با نقل قول