نمايش پست تنها
قديمي April 4th, 2011, 15:47   #1748
Erfan-FX
Senior Member

Erfan-FX's Avatar

تاريخ عضويت: May 2010
تشکر از ايشان: 16,068 بار در 3,044 پست
Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)Erfan-FX (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله albertini نمايش نوشته ها
بعنوان یک کاربر قدیمی که خودم در اعتراض به مدیریت سایت که مدیرانی با گرایشات خاص برای برخی تالارها انتخاب میکنند (شاید هم مجبور به چنین کاری بوده اند) چندین ماه در سایت فعالیتی نکردم شخصا ایشون رو مدیری میانه رو و منصف میدانم و اینکه کاربری ایشون
رو در یک محیط عمومی با الفاظی مانند ((مدیر نامحترم)) خطاب میکنه ولی هنوز داره فعالیت میکنه خودش یک گواه بزرگ بر این مدعاست.
دوست عزیزم سلام

کدوم فعالیت ؟ دسترسیهای من مسدود است ، شما چه جوری کشف کردی که ایشون مدیری منصف و میانه رو می باشد . دوست عزیز اگر هنوز اجازه نوشتن را بهم می دهد ( آنهم بصورت محدود ) فقط بخاطر این است که حق گفتم و حق خواستم . این را به یاد داشته باشید .

تنها جرم من این بود که 3 پیش ماه اعتراض کردم که چرا بهزاد اقبالی با پاک کردن پستهای خودش (تحلیلهای که اشتباه بود) ذهن و فکر بچه ها را به انحراف میکشد .
آیا اینکار بهزاد اقبالی بعنوان مدیر تالار بنیادی ، ناپسند و ناشایست نبود ؟ خواهش میکنم جواب بدهید . به نظر شما اگر سکوت میکردم درست بود ؟

و از داستان به بعد خصومت و کینه رضا با من شروع شد .