موضوع: نون حلال
نمايش پست تنها
قديمي March 4th, 2008, 01:11   #6
ashil
Member

ashil's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 507 بار در 144 پست
ashil (سطح 1)ashil (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله FXRAMIN نمايش نوشته ها
جملات شما جناب صمدي عالي بود خيلي هم ربط داشت خوب است كمي فكر كنيم ولي ايا راه حل داريم جز اينها اگر هست براي هر موردي لطفا بگيد ....
در عمل بايد كار كرد تيوري را بريزيد دور ....

بصورت عملي ايا مواردي كه جناب ST CHART TRADER گفتند راه حل دارد يا .....؟؟؟؟.....

موفق باشيد
يا حق
درود

جناب اف ایکس رامین ( مستر آف تنکس )

من پیشنهاد میکنم فریاد وا مسیبتا سر داده جامه بدریم و سر به کوه و بیابان بگذاریم

ناراحت دزدی از بزرگترین دزد تاریخ هستید

هزاران مطلب میتونید در این رابطه تو نت پیدا کنید

روزی که ماکروسافت اولین نگارش ویندوز خود رو از روی سیستم اپل کپی کرد و اپل هم نتونست هیچ جور حق خودشو بگیره کجا بودید تازه این اولینش نبود

قبلش هم کلی از کدهای ناول را برای سیستم داس خودش به امانت گرفته بود

موضوع به اینجا هم ختم نشد یه لیست جناب بامداد دشتبان داشت از سیستمهائی که این شرکت محترم از دوستانشان اقتباس فرموده بودند که میتونید تو امضا ایشون به این مطلب دسترسی پیدا کنید

حالا ما بیائیم این یکی رو سوهان روهمون کنیم بعد هم به این نتیجه برسیم من برای اینکه ویندوزم اورجینال نیست برکت تو کارم نیست

خوب حالا حساب دو دو تا است اگر پولش رو دارید و دلتون میخواد نگارش اصلی بخرید ناز شستتون

و اگر نمیخواهید اینکار رو بکنید اوبونتو یه طرح چند میلیارد دلاریه که وحشتناک دارند روش خرج میکنند به امید دادار جان آفرین به زودی شر میکروسافت رو از سر جامعه انفورماتیک جهان کم میکنند

ببخشید که من جواب دادم ولی پیش خودم فکر کردم که الان این مبحث با مطالب ماورا الطبیعه گره میخوره و خر بیارو باقالی بار کن

موفق باشید
ashil آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از ashil: