نمايش پست تنها
قديمي November 10th, 2009, 19:26   #56
arman_fxkar
Senior Member

arman_fxkar's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 247 بار در 79 پست
arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)arman_fxkar (سطح 2)
0

با سلام

بنده یه پیشنهاد دارم که این پیشنهاد رو البته چندی پیش نیز مطرح کردم اما مدیر محترم سایت التفات چندانی به آن نکرد

بنده پیشنهاد مذکور را دوباره در همین جا تکرار میکنم :

پیشنهاد میشود چون این سایت در ارتباط با مسایل پولی و مالی میباشد و افراد زیادی در طول شبانه روز به این سایت سر میزنند و

مطالب و فایلهای بیشماری را از روی سرور این سایت بر روی سیستم خودشان دانلود میکنند وهمواره افراد سود جو و فرصت طلبی

بوده و هستند که فایلهای آلوده به " اسپای ور " " ویروس " ویا " تروجان " را روی سایت آپلود کرده اند و مشکلات عدیده امنیتی

برای باز دید کنندگان سایت بوجود آورده اند و باعث شده اند که حتی موجودی حساب ریل بعضی از اعضا به سرقت رود یا رمز و

پسورد های متعددی که روی سیستم داشته اند ( مربوط به پست الکترونیک ، اکانتهای مختلف ، حسابهای بانکی و ...) لو برود

و این اعمال رویه ای را موجب شده است که منجر به سلب اعتماد اعضا از هم و از فایلهایی میشود که بر روی سایت آپلود میشود

بطوریکه بنده و بقیه اعضا که از این مشکل امنیتی آگاهی دارند با ترس و اکراه رغبت نمایند تا مطلبی را از روی سایت دانلود نمایند

لذا از مدیریت محترم سایت تقاضا میشود در کنار مدیر یت های دیگر سایت یک مدیر امنیتی را نیز منصوب نمایند که وظیفه اش

رسیدگی به امنیت فایلهای الصاقی بر روی مطالب جنبی سایت باشد در حقیقت اگر این سایت را به یک سازمان یا اداره یا دانشکده

تشبیه کنیم هیچ دانشکده یا سازمانی را بدون واحد حراست و نگهبانی نمیتوان تصور نمود و تردد و ماندن در چنین سازمانی که فاقد

حراست باشد خطر ناک خواهد بود .

دوست عزیز بنده پیشنهاد میکنم مثل صندوق پستی " یاهو " که هر شخصی که قصد دارد فایلی را از صندوق پستی دانلود نماید

اول توسط یک " ویروس اسکن " بررسی میشود ، چنین قابلیتی نیز در سایت ایجاد شود

بنده فکر نمی کنم که خرید یک آنتی اسپای ور "کاسپر اسکای " لایسنس دار هزینه چندانی برای سایت در بر داشته باشد

و مقوله امنیت خیلی مهمتر و ارزشمند تر از هزینه ای است که برای اینکار صرف میشود

در پایان از شما دوست گرامی و مدیر محترم سایت تقاضا میکنم که عمیقا مطالبی را که در متن فوق آورده شده است را بررسی

نمایید و در جهت رفع این مشکل اقدامات جدی و موثری را به مرحله اجرا در آورید .

با تشکر
arman_fxkar آفلاين است پاسخ با نقل قول