نمايش پست تنها
قديمي May 22nd, 2009, 11:21   #1512
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
با توجه به شریطی که این چند روزه حاکم بوده من فکر کردم الان که اون تاپیک رو زدم هر دقیقه حداقل 20 تا پست زده می شه .

دوستان یک مقدار دارید احساساتی و بدون منطق با مسائل برخورد می کنید. من احساس می کنم که گروه معترضین ظاهراً درخواست خاصی ندارند و فقط قضیه رو شلوغ کردید دوستان.

اگر اعتراض شما به وحیدخان بوده که واقعاً باید من رو ببخشید، ایشون براساس قانون عمل کرده و شاید یک یا دو مورد نظرات شخصی که داشته هم اعمال کرده ولی در کل فقط فقط قانون اعمال شده (اگر کسی غیر از این رو می گه پستی که زده رو دوباره همینجا بزنه تا باهم بررسیش کنیم یا پیغام خصوصی بده یا حداقل موضوعش رو بگه).

متاسفانه ما در مملکتی زندگی می کنیم که شرایط زندگی سخته ، قانون های ظالمانه و سختی داریم که در خیلی موارد ما رو ناراحت می کنه، درسته عادلانه نیست ولی خوب چیکار می شه کرد؟ آقا رضا یا آقا وحید این وسط چیکار هستند؟

شما اگر به قانون مملکت و نظام اعتراض دارید، من به شما قول می دم که اینجا هیچ کس نمی تونه این قوانین رو عوض کنه، قوانین همون بود که هست، (حتی اگر آقا رضا هم بگه که می تونید قانون رو عوض کنید اینکار شدنی نیست).

دوستان من از شما یک انتظار دیگه ای داشتم، یعنی واقعاً اعتراض شما فقط اینه که چرا این پستهای خلاف قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی زدید پاک شده؟

آقا رضا من خواهش می کنم حالا که هیچ کس اعتراض جدیدی نداره، همون رویه سابق رو پیش بگیرید و بی خودی هم اینقدر این بحث رو که باعث کدورت بین اعضاء شده کش ندید.

من هم از همه واقعاً عذر می خوام که چنین بحثی رو راه انداختم، مثل اینکه فقط من اینجا مشکل اساسی دارم که اونم از دفعه دیگه توی پیغام خصوصی عنوان می کنم.
با سلام

البرز جان حالا که نتیجه نظر سنجی رو میبینیم بیشتر تعجب می کنیم

اینهمه از دوستان نظر به تغییر کلی قوانین دادند ولی وقتی شما تاپیک برای این کار زدید هیچ کس استقبالی نکرد و نظری نداد یا انتقادی از قوانین نکرد

بخصوص اسامی دوستان بزرگی اونجا هست که نظرشون این هست که قوانین میبایست تغییر کنه و اگه در این مبحث وارد میشدند باعث ایجاد جو خیلی بهتری از جوی که در چند روز گذشته در تاپیک انتقادها و پیشنهادها ایجاد شد میشدیم و خیلی کار بهتر و نتیجه بخش تر پیش می رفت ( جا داره از جناب حصارکی عزیز تشکر ویژه کنم )

دوستان واقعا چرا ؟ یعنی فکر می کنید همه چیز باید خود بخود تغییر کنه و اصلاح بشه و ما همیشه منتظر تغییر از طرف دیگران باشیم و معمولا هم بعدش معترض ؟