نمايش پست تنها
قديمي June 28th, 2010, 00:12   #7
Paradox
Senior Member

Paradox's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 3,039 بار در 846 پست
Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)Paradox (سطح 3)
2

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از شما

در مورد تالار سیگنالها، بعید می دانم ایده شما با امکانات vBulletin قابل پیاده سازی باشد. برای این منظور باید یک سیستم اختصاصی نوشته شود.

در مورد تفاوت تشکر و سیستم امتیاز دهی هم به نظر من ابهامی وجود ندارد: دکمه تشکر که کماکان وجود خواهد داشت و کاربرد آن مشخص است.

همانطور که در بالا توضیح دادم، هدف اصلی از راه اندازی سیستم جدید امتیاز دهی نیز پنهان شدن پستهای غیرمفید می باشد:
موفق باشید
نه دیگه؛ نشد!
یعنی شما میگی اون گزینه رای مثبت فقط تزئینیه؟!
یه وقت شما اون گزینه رو کلا قرار نمیدی؛ خب حرف شما درست. اما وقتی هست و مسلما استفاده میشه کما اینکه در همین وقت کوتاه استفاده شده؛ دیگه نمیشه اینطوری گفت!
به علاوه اینکه محدود کردن کاربرد رای منفی هم فقط به پستهای نامناسب مساله ایست که مسلما رعایت نخواهد شد! یعنی مسلما کاربران از این گزینه برای پستهای مخالف نظر و سلیقه شون استفاده خواهند کرد.(چون اصلش هم همینه! )

اما نظر من در مورد فرق تشکر با رای مثبت (موافق) اینه که ممکنه من با یه مطلبی موافق هم نباشم اما صرفا از کار طرف خوشم میاد و دوست دارم ازش تشکر کنم. مثلا با یه نفر راجع به یه موضوعی بحث علمی میکنم. خب علی القاعده نظرش رو قبول ندارم که باهاش بحث میکنم ولی مثلا به خاطر مشارکتش یا ادبش یا فنی نوشتنش یا ... ازش تشکر میکنم!
موفق باشید.
7 تشکر کننده از Paradox: