نمايش پست تنها
قديمي October 5th, 2009, 09:18   #31
Ali Tavakoli
Senior Member

Ali Tavakoli's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
محل سكونت: همشهری دکتر علی شریعتی
تشکر از ايشان: 2,930 بار در 493 پست
Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)Ali Tavakoli (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Ali Tavakoli
0

سلام
این ترفند در مورد آنتن دهی تلفن همراه است . چون خودم بهش رسیدم و جالب بود گفتم اینجا بزارم.

هر زمان در مکانی بودید که همراه شما آنتن نمیداد این ترفند می تواند به شما در پیدا کردن آنتن کمک کند . به این ترتیب که به تنظیمات شبکه گوشی خود بروید و در آنجا گزینه انتخاب اپراتور و یا انتخاب شبکه و یا هر چیزی در این مایه ها باتوجه به متفاوت بودن گوشیها ) را پیدا کرده . در این صورت شما به دو گزینه خواهید رسید که اولی جستجوی اتوماتیک است که در حالت پیش فرض روی این گزینه است . و شما باید این گزینه را به گزینه دوم یعنی جستجوی دستی تغییر دهید و بعد جستجو را بزنید . بنده با توجه به مکانم از بین شبکه های پیدا شده شبکه IRN70رو انتخاب می کنم و تلفن همراهم ناگهان شروع به پرکردن آنتن می کند .و لی شما باید به صورت تجربه و امتحان شبکه مورد استفاده منطقه رو پیدا کنید .
موفق باشید