نمايش پست تنها
قديمي May 22nd, 2009, 00:21   #1507
united
Senior Member

united's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,237 بار در 506 پست
united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در این چند ساعت که نبودم بیش از ۵۰ پست در این تاپیک درج شده! اما بعید می دانم ما را به نتیجه نزدیک کرده باشد. متاسفانه هنوز در مسیر قرار نگرفته ایم.

سوال:
۱- شما به نمایندگی از چه افرادی و چند نفر صحبت می کنید؟

۲- ممکن است مشکل برخی دوستان تنها انتخاب مدیر جدید بجای جناب وحید حل شود. اما آیا مشکل برای همیشه حل خواهد شد یا چند هفته یا چند ماه بعد دوباره دوستانی دیگر معترض خواهند بود؟

۳- فرض کنید همین فردا مدیران جدیدی برای تالارهای غیر تخصصی توسط اعضاء انتخاب شوند. آیا این مدیران باید تاپیک های سیاسی را باز کنند؟ آیا باید تاپیک تبریک و تسلیت را مسدود کنند؟ آیا باید تاپیک های دعا و مناجات به فعالیت ادامه بدهند؟

خلاصه اینکه من مایلم این مباحث غیر مفید هرچه زودتر پایان پذیرد و سایت به آرامشی پایدار دست پیدا کند. اینکه ابتدا قوانین اصلاح شود یا مدیران انتخاب شوند، برای من تفاوتی نمی کند.

با تشکر
با سلام مجدد

به نظر من تا اینجا ثابت شده که چند نفر که هر کدام در یک نقطه ای از ایران نشته و نظر میدن نمیشه به نتیجه گیری خوب رسید

به نظر من خود شما بهتره تصمیم نهایی رو بگیری و در مورد انتخاب مدیر هم چند نفرو نامزد کنی و در تاپیک نظر سنجی دوستان یکی رو انتخاب کنن

ولی من فکر میکنم اگر قرار باشه تاپیکهای سیاسی غیر فعال بشن بهتره که همه تاپیکهای مذهبی و دینی هم غیر فعال بشن چون به نوعی داره تبلیغ مذهب میشه و میشه گفت با قوانین سایت مغایرت داره