نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 23:58   #1502
united
Senior Member

united's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 2,237 بار در 506 پست
united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)united (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
(باز من بیام یک کم رک صحبت کنم برم !)

من میدونم اینا چی میخوان !

افرادی که بر ادامه کار تاپیک های دردسر ساز و حاشیه ساز و پاک نشدن پستهای خطر آفرین پافشاری میکنن ، به چند دسته تقسیم میشن :

1 - افرادی که آگاهانه و عامدانه اینکار رو میکنن ! و بسیار علاقمند به فی * لت * ر شدن سایت هستند ! حالا یا خودشون یه فروم دیگه دارن - یا از طرف یه فروم دیگه اجیر شدن - دوست دارن سرمایه بره پایین تا فرومهای بی بازدید کنندشون بیاد بالا و بتونن از راه تبلیعات در فرومشون نون بخورن ! بلاخره فرومی مثل سرمایه رقبای ناسالم و حسود زیاد داره (به فرومهای همکار که رقابت سالم با سرمایه دارن توهین نشه ها ، مقصود فرومهای درپیتی هستند )

2 - افرادی که کلا دنبال حاشیه هستند و اگه این تاپیکها جمع بشه دکون اونها هم تخته میشه ! میدونین بعضی وقتا ما به کل کل کردن عادت کردیم و واسمون از نون شب واجبتره - جدی میگم - حاضرم قسم بخورم بعضی از اینا از نهار و شامشون و حتی دستشویی رفتنشون میزنن تا بشینن اینجا پست کل کل بزنن ! هی هم ریفرش تا یکی پست بزنه و اینا جوابشو پس بدن ! این یه عادت نیست - یه مرضه - یه جور بیماریه !

3 - افرادی که عادت کردن همش از هر چیزی و هر شرایطی ایراد بگیرن و هی ساز مخالف بزنن و ...

4 - افراد بیکاری که فرومها و کلوپهای دیگه رو گم کردن و شانس کچل ما سرمایه رو پیدا کردن !!

و ...

------------------------------------------------------------------------------------

آقای عزیز - خانوم محترم - نگید نه - نگید اینطوری نیست .

یه بار گفتم - دوباره هم میگم . زمانی که آقا حامد مدیر بود پستهای من توسط ایشون پاک شد - زمانی که ایشون رفت و هنوز آقا وحید نیومده بود پستهای من توسط نمیدونم کی (یا آقا رضا یا محسن آقا) پاک شد . همین آقا وحید هم که با هم از 6 ماه پیش رفیقیم و کلی هر شب چت و تلفن و ... داریم دو هفته پیش پست من و عکس من رو پاک کرد .

پس چرا من و امثال من صدامون در نمیاد ؟ خنگیم ؟؟ نمیفهمیم ؟؟؟ از مدیران سایت میترسیم ؟؟!! کوتاه میایم ؟؟!

نه ما توی سرمایه دنبال چیز دیگه میگردیم . دنبال اصل میگردیم . اینا فرع کاره - به قول معروف دنباله نون باش که خربزه آبه -
-----------------------------------------------------------------------------

پ . ن : هرکس دوست داره از حرف من ناراحت بشه ؛ بشه . اما مطمئن باشه اگه ناراحت بشه از گروه های بالاست !

اگه داغ کرد از دسته 1 و یا 2 هست !! اگه پست من رو پاسخ داد از دسته 3 یا 4 هست !!

پست منو جواب ندید چون وقتم بیشتر از بحث با شماها ارزش داره .

از همه دوستانم عذر میخوام . امیدوارم کسایی که باهاشون دوست هستم به خودشون نگیرن .

نوکر همتون . محمد هورزاد .
با سلام
البته خوشبختانه من یکی که جزو هیچ کدوم از افرادی که گفتید نیستم و فکر نمیکنم که دو ستان دیگر هم جزو این افرادی که شما گفتید باشن

ولی لازم میدونم پاسخ شما رو بدم

من از پستهای حذف شده شما اطلاعی ندارم ولی خود من ،در طول این چند سال بعد از عضویتم در سایت هیچ مشکلی با هیچ کدوم از مدیران نداشتم (به جز چند مورد نادر) علتش هم اینه که خط قرمزها رو خوب میشناسم و از خطراتی که سایت رو تهدید میکنه کاملا آگاهی دارم
اما در طول این چند هفته خیلی از پستهام حذف شده و کلی هم اخطار دریافت کردم
چه اتفاق مهمی افتاده که اینطور شده

اما پاسخ نهایی
جناب هورزاد اتفاقا هدف ما هم در نهایت بهبود کیفی و کمی تاپیکهای تخصصیه

من یک بار دیگر هم گفتم به فرض شما همه تاپیکهای به قول شما بی مورد را حذف کردید
از اونجا که سایت سرمایه یک اجتماع کوچک حساب میشه در بلند مدت این نیاز به بحثهای غیر تخصصی احساس میشه به طور ناخوداگاه این بحثها به شکل بدتری به تاپیکهای تخصصی کشیده میشه
چرا که اعضای این سایت که خیلیهاشون روزانه چندین ساعت با هم ارتباط دارن دوست دارن بدونن فلان دوستشون چجور عقاید مذهبی داره و یا به کدام جناح سیاسی در زمان انتخابات تمایل داره

اتفاقا فکر خوبیه برای مدتی تمامی تاپیکهای غیر تخصصی رو ببندید اونوقت در بلند مدت (بعد از چند ماه) ببینید وضع تاپیکهای تخصصی به کجا میرسه

شما احتمالا به یاد ندارید ولی تا اونجایی که من یادمه بخش موضوع آزاد دقیقا برای جلوگیری از به حاشیه کشیدن تاپیکهی تخصصی ایجاد شد

موفق باشید